„Czy ona coś nosi?”: Rita Ora na Pre-party Oscarów zszokowała wszystkich

Nigdy nie przestaje zaskakiwać

Ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w Sunset Tower Hotel w Los Angeles. Rita Ora i jej mąż zostali bohaterami wieczoru. Piosenkarka pojawiła się w eleganckiej sukience, która okazała się niezwykle odkrywcza.


Rita założyła niezwykłą sukienkę z przezroczystej tkaniny.

Spektakularny strój z lakonicznym stanikiem, odkrytą prasą, spódnicą z ekstremalnym rozcięciem na biodrach i pończochami z szelkami od razu przyciągnął uwagę publiczności.

Aktorka ułożyła włosy w duże hollywoodzkie fale, zrobiła bogaty makijaż wieczorowy, a jako dodatki wybrała kolczyki hula hop. Na tym błyskotliwym i pikantnym tle mąż gwiazdy w klasycznym garniturze prezentował się bardzo skromnie.


Na imprezie pojawiły się między innymi Cate Blanchett, Sandra Bullock, Demi Moore, Olivia Wilde i Maria Sharapova. Demi pojawiła się w czarnej mini, haftowanej dużymi nadrukami mieniących się kamieni.


Olivia zdmuchnęła świeczki na swoim torcie urodzinowym z okazji swoich 39. urodzin. Gwiazda wybrała zaskakująco lakoniczny wizerunek z piękną wieczorową suknią, rezygnując z ulubionych „nagich” strojów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet