„Dlaczego rozwiodłam się z Bradem Pittem”: Angelina Jolie postanowiła ostrzec nowego kochanka aktora

Aktorka jest zaniepokojona nowym związkiem Pitta

Związek gwiazdy filmu „Podziemny krąg” i jego nowej wybranki staje się coraz poważniejszy. Angie jest zaniepokojona tym faktem.

Jolie jest zaniepokojona romansem swojego byłego męża. Aktorka jest przyzwyczajona do tego, że jest świadoma wszystkiego, co się dzieje – i chce „panować nad piłką”. Matka kilkorga dzieci chciała spotkać się z projektantką biżuterii, ale ich interakcja raczej nie będzie przyjemna.

„Angelina chce mieć kontrolę, a nie pozostać obserwatorem w cieniu. Ma nadzieję spotkać się z Inez sam na sam. Jolie chce opowiedzieć jej swoją wersję historii zerwania z Bradem, aby Inez mogła sformułować własną opinię.

Brad został ponownie zauważony w Paryżu w zeszłym tygodniu z Inez, która rozwodzi się z aktorem „Pamiętników wampirów”. Pitt i de Ramon ostatni raz byli widziani razem trzy miesiące temu.

Skandaliczne zachowanie Angeliny i Brada trwa. Niedawno ujawniono, że aktor potajemnie wypłacił pieniądze z winnicy, którą dzielił ze swoją byłą żoną, która przebywa obecnie we Francji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet