Dziadek i wnuk tworzą zespół i budują wygodną chatę z bali

Film poklatkowy został niedawno wyprodukowany przez wysoko wykwalifikowanego obywatela Alaski, który występuje pod internetowym pseudonimem „This Is My Alaska”.

Film przedstawia jego pomocnika wnuka, Droxa, budującego chatę z bali w zaśnieżonej dziczy.

Jego syn, Eric, napisał muzykę do teledysku zatytułowanego „Timelapse”, a jego przyjaciel, Tonja LaBuda, wykonał świetną robotę, fotografując tę ​​scenę.

W ciągu ostatnich 50 lat rodzina mieszkała głównie w chatach z bali na Alasce. Odkąd skończył 10 lat, ten utalentowany człowiek buduje chaty z bali.

Wraz z ojcem zbudował dla ich rodziny domek z bali poza siecią. W rezultacie nadal uwielbia budować domy z bali i nigdy nie waha się realizować swojej pasji.

Film jest sekwencją poklatkową, która pokazuje cały proces budowy chaty z bali, od początku do końca. Mężczyzna zaczyna od usunięcia podstawy chaty i śniegu z terenu.

Mężczyzna zaczyna mierzyć kłody jeden po drugim, budując ściany, schody, drzwi i kilka okien. W końcu prosi o pomoc w wywierceniu gruntu i dokończeniu prac hydraulicznych.

Dodatkowo szuka pomocy przy układaniu rur uziemiających pod domem. Łóżko, podłoga, szafki i dach zostały zaprojektowane przez tę samą osobę.

Ten pracowity architekt robi wszystko sam. Jednak w budowie domu pomaga mu Drox, jego uroczy wnuk i pies.

Kiedy dzieli się doświadczeniami, prześwituje piękna więź, która powstaje dzięki inspirującej rodzinnej pracy zespołowej.

Gotowy domek z bali ma wszystkie nowoczesne udogodnienia domu i doskonałe oświetlenie w każdym rogu, aby dopełnić wygląd.

Produkt końcowy to oszałamiające arcydzieło, a także przytulny domek, w którym rodzina może się zrelaksować.

Like this post? Please share to your friends: