„Tworzą idealny zespół”: Dziadek i wnuk tworzą zespół i budują wygodną chatę

Starzec buduje chaty od 10 roku życia

Film poklatkowy został niedawno wyprodukowany przez wysoko wykwalifikowanego obywatela Alaski, który występuje pod internetowym pseudonimem „This Is My Alaska”.

Film przedstawia jego pomocnika wnuka, Droxa, budującego chatę z bali w zaśnieżonej dziczy.

Jego syn, Eric, napisał muzykę do teledysku zatytułowanego „Timelapse”, a jego przyjaciel, Tonja LaBuda, wykonał świetną robotę, fotografując tę ​​scenę.

W ciągu ostatnich 50 lat rodzina mieszkała głównie w chatach z bali na Alasce. Odkąd skończył 10 lat, ten utalentowany człowiek buduje chaty z bali.

Wraz z ojcem zbudował dla ich rodziny domek z bali poza siecią. W rezultacie nadal uwielbia budować domy z bali i nigdy nie waha się realizować swojej pasji.

Film jest sekwencją poklatkową, która pokazuje cały proces budowy chaty z bali, od początku do końca. Mężczyzna zaczyna od usunięcia podstawy chaty i śniegu z terenu.

Mężczyzna zaczyna mierzyć kłody jeden po drugim, budując ściany, schody, drzwi i kilka okien. W końcu prosi o pomoc w wywierceniu gruntu i dokończeniu prac hydraulicznych.

Dodatkowo szuka pomocy przy układaniu rur uziemiających pod domem. Łóżko, podłoga, szafki i dach zostały zaprojektowane przez tę samą osobę.

Ten pracowity architekt robi wszystko sam. Jednak w budowie domu pomaga mu Drox, jego uroczy wnuk i pies.

Kiedy dzieli się doświadczeniami, prześwituje piękna więź, która powstaje dzięki inspirującej rodzinnej pracy zespołowej.

Gotowy domek z bali ma wszystkie nowoczesne udogodnienia domu i doskonałe oświetlenie w każdym rogu, aby dopełnić wygląd.

Produkt końcowy to oszałamiające arcydzieło, a także przytulny domek, w którym rodzina może się zrelaksować.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet