„Unikalne rodziny”: Bracia bliźniacy poślubili siostry bliźniaczki i mieli bliźniacze dzieci

Było mało prawdopodobne, aby pary miały bliźnięta jednojajowe!

W Twinsburgu w stanie Ohio co roku od 1976 roku organizowany jest niezwykły festiwal. Jest to impreza, na której spotykają się i poznają bliźnięta jednojajowe.

W 1998 roku Craig i Mark Sanders odwiedzili ten festiwal. W tym roku na festiwalu obecnych było 36 par bliźniaków. I nikt nie mógł sobie wyobrazić, że to wydarzenie da początek 2 różnym rodzinom w tym samym czasie.

Były tam również siostry bliźniaczki Darlene i Diana Nettmaye. Sandersowie po raz pierwszy spotkali siostrę Nettmaye w holu hotelu. Mark od razu zauważył blondynkę Darlene. Mark zadzwonił do brata, żeby pokazać mu dziewczyny, a Craig od razu polubił Dianę. Co za idealne dopasowanie!

Wkrótce pary zaczęły się spotykać. Ich pierwsza randka była w St. Louis. Po pewnym czasie pary postanowiły wziąć ślub tego samego dnia.

Wśród gości najszczęśliwszy był ojciec sióstr bliźniaczek. W końcu tego samego dnia szedł z obiema córkami do ołtarza!

Po ślubie pary kupiły dwa sąsiednie domy, które dzieliły ten sam ogród. Ale nieoczekiwane wydarzenia tej historii na tym się nie kończą!

Diana jako pierwsza zaszła w ciążę. Ponieważ zarówno Diana, jak i jej mąż byli bliźniakami jednojajowymi, było mało prawdopodobne, aby oni również mieli jednojajowe bliźniaki. Szansa na taki poród wynosi 1 na milion!

Mimo to w 2001 roku Craig i Diana przywitali w swojej rodzinie bliźniaki jednojajowe. Małżonkowie nadali im imiona Brandy i Coldy. Rok później siostra bliźniaczka Diany również urodziła jednojajowe bliźnięta. Ale to też nie koniec!

Obecnie obie rodziny razem mają 10 dzieci. Kobiety urodziły jedno dziecko tylko raz na 3 ciąże. Te „jedyne” dzieci to średni syn Diany i najmłodszy syn Darlene.

Te wyjątkowe rodziny są często zapraszane do talk show, bo cały świat chce poznać ich historię!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: