„Ojciec bohatera”: ojciec pokazał swój tatuaż synowi, który sprawił, że płakał

Zrobił to, aby wesprzeć swojego syna

Ojciec później zorientował się, dlaczego jego syn nie chciał się rozebrać w basenie, bo źle się z tym czuł.

Chłopiec martwił się o znamię na ciele, ale jego ojciec znalazł sposób, aby mu pomóc. Tatuaż przedstawia użycie ciężkiej broni. Jednak nie do końca dla mojego dziecka; Zrobiłem to we własnym imieniu.

Tatuowanie to odrębna forma sztuki. Każda osoba, która decyduje się na tatuaż na swoim ciele, ma ku temu powód. Niektórzy ludzie lubią robić dużo tatuaży, podczas gdy inni używają body artu, aby ukryć trudne dzieciństwo.

Derek Prue, mieszkaniec Alberty, ma tatuaż, który ma dodatkowe znaczenie. Według CBC mężczyzna narysował synowi obrazek, aby poprawić jego samoocenę.

Ośmioletni syn Dereka, który również jest Derekiem, jest niezwykle skrępowany swoim ciałem. Kiedy chłopiec przestał się rozbierać w basenie, zauważył to jego ojciec.

Derek Jr. miał duże znamię na klatce piersiowej, kiedy się urodził, co okazało się źródłem wszystkich jego problemów. Ojciec chłopca postanowił zrobić mu niespodziankę, żeby jego syn nie był smutny bez powodu.

Prue odwiedziła tatuażystę, który potrafił odtworzyć ciało mężczyzny. Kanadyjczyk chciał więc być jak jego syn i pokazać mu, że wada skóry nie powinna sprawiać mu przykrości.

Wiedziałam, że oznacza to, że nie był pewny siebie. Zdecydowałam się na to po tym, jak zobaczyłam, jak to wpłynęło na mojego syna. Jednak mężczyzna nie był w tym momencie świadomy, że będzie musiał być prawdziwym bohaterem.

Biorąc wszystko pod uwagę, najwyższy członek rodziny Prue musiał spalić 30 godzin w salonie tatuażu, przechodząc przez rozdzierający cykl, aby mógł pokazać swojemu dziecku ukończony przedmiot.

Zdejmij koszulkę, idź popływać z tatą i po prostu zrelaksuj się. Cieszę się, że wzięłam udział w tym projekcie. Tony Gibbert, tatuażysta, stwierdził: „Pomogłem tylko trochę, ale nadal pomagałem”.

Kiedy rodzina wróciła na basen, Derek Sr. zademonstrował chłopcu swoje oddanie. Młodzieniec nie mógł zrozumieć, co widzi.

Mimo, że byłem uszczęśliwiony, czułem się też trochę zagubiony. „Nawet nie wiedziałem, że robi coś takiego” — powiedział chłopiec. Ojciec i syn zawsze będą spokrewnieni teraz, gdy mają wspólny „znak”.

Rodzice Dereka twierdzą, że jest teraz pewny siebie i towarzyski. Prawdę mówiąc, nieustraszoność jego ojca była warta wysiłku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: