„Witaj Carson!”: Aktor Macaulay Culkin został ojcem po raz drugi

„Jesteśmy praktycznymi ludźmi i nie potrzebujemy niani”

Brenda Song i Macaulay nazwali chłopca Carson. Para ma już starszego syna: chłopiec urodził się w kwietniu 2021 roku. Aktor nazwał swoje pierwsze dziecko Dakota na cześć ukochanej siostry.

Po spektakularnym sukcesie we wczesnym dzieciństwie artysta miał trudności. W 2008 roku zmarła jego siostra Dakota, po czym Macaulay pogrążył się w depresji, a cztery lata później próbował popełnić samobójstwo. Culkin zaczął używać narkotyków i alkoholu, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami.


Relacja między Macaulaya i Brendą stała się znana w 2017 roku. To aktorka pomogła odtwórcy roli Kevina McCallistera poradzić sobie z nałogami i wrócić do pełnoprawnego stylu życia.
Kochankowie wychowali pierwszego syna bez pomocy niani. „Jesteśmy bardzo praktycznymi ludźmi. Nie mamy niani, ale od czasu narodzin naszego syna moja mama mieszka z nami ”- powiedziała Brenda w wywiadzie.


Para celebrytów planuje ślub. Mimo narodzin dwóch synów kochankowie nie zawarli jeszcze oficjalnego małżeństwa, ale wielokrotnie zapewniali, że na pewno wkrótce to zrobią.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: