Gwiazda bez bielizny w połyskującej siateczkowej sukience: Beyoncé pokazała namiętne zdjęcia z mężem

Piosenkarka przeboju Single Ladies woli zachować prywatność. Z kolei Beyonce zaplanowała oszałamiającą sesję zdjęciową ze swoim 53-letnim mężem. Wspólne zdjęcia pary wyszły odważnie i seksownie.

Laureatka nagrody Grammy miała na sobie złotą siatkową suknię do ziemi. Beyonce wzmocniła prowokacyjność stroju, zdejmując bieliznę. 41-letnia gwiazda muzyki pop zakryła swoje nagie piersi złotymi naklejkami na sutki. Wizerunku matki wielodzietnej dopełniał złoty gorset. Artystka nosiła również duże kolczyki z żółtymi kamieniami.

Włosy Beyonce zostały idealnie wyprostowane i rozdzielone przez stylistów prostym przedziałkiem. Makijażyści uzupełnili look odcieniami brązu. Jay-Z miał na sobie tradycyjny garnitur z białym smokingiem i muszką. Mąż artystki zdjął marynarkę i czule ją przytulił przed kamerą. Beyoncé przebrała się w srebrną mini na kolejne zdjęcie z Jayem-Z. Artyści wymieniali otwarte uśmiechy, trzymając się za ręce.

Jigan, raper, zareagował na publikację. Za pomocą emotikonów mąż Oksany Samoilovej wyraził swój podziw. Fani Beyoncé i Jaya-Z zareagowali gniewnie na rzadkie nagranie. „Szczęka mi opadła”, „Beyonce wygląda seksownie, ale nie brudno”, „Myślę, że jej piersi urosły”, „Zaczęła wyglądać jak Kim Kardashian”, „Podobała mi się sukienka, ale biust powinien być zakryty”, użytkownicy skomentował.

Jay-Z i Beyoncé są małżeństwem od 2008 roku. 11-letnia Blue Ivy i 5-letnie bliźniaki Sir i Rumi to troje dzieci tej pary. Była wokalistka Destiny’s Child regularnie obdarowuje swoje córki i syna drogimi prezentami. Beyoncé próbowała kupić diamentowe kolczyki, które pasowałyby do Blue Ivy.

Jay-Z stara się też spędzać cały swój wolny czas ze swoimi dziećmi. Raper jest zapalonym fanem sportu, który często przyprowadza na mecze swoje dzieci. Mąż Beyoncé zabrał ich najstarszą córkę na Super Bowl 2023.

Po rozdaniu Oscarów para zorganizowała prywatną gwiazdorską imprezę. Wśród gości była ciężarna Rihanna. Artystka skupiła się na jej rozdętym brzuchu, ozdabiając go masywnym łańcuszkiem usianym brylantami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: