„Została matką w wieku 65 lat”: tak wygląda teraz mała rodzina tej kobiety

Jak żyje dziś najstarsza matka kraju i jej spadkobierca?

Wydawało się, że zaledwie wczoraj cały naród mówił o kobiecie, która w wieku 65 lat została matką i ma już 10-letnią córkę.

Jak obecnie żyje najstarsza matka kraju i jej spadkobierczyni? Mimo dwóch małżeństw Valentina nie mogła zaznać radości macierzyństwa.

Lekarze po dokładnym zbadaniu postawili przerażającą diagnozę: nie będzie mogła zajść w ciążę i będzie potrzebowała IVF jako jedynej opcji.

Naturalnie zwykłej kobiecie brakowało dużo pieniędzy, więc podjęła jeszcze dwie prace i zaczęła ciężko pracować, aby zaoszczędzić każdy grosz. Po 7 latach suma została zebrana.

Pomimo zaawansowanego wieku kobiety i wysokiego ryzyka poronienia nie było przeciwwskazań. Nie było żadnych zapewnień, a prawdopodobieństwo wynosi jeden na milion.

Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem, aw 2011 roku Valentina urodziła oszałamiającą córkę Annę Marię. Obecnie młoda dama ma 10 lat, a jej mama 75!

Ponieważ jest tak zaniepokojona tym, co może się stać z Anną-Marią, Valentina chodzi z dziewczyną do szkoły i czasami siedzi z nią w klasie.

Sama dziewczynka staje się bardzo aktywna, nauczyciele są chwaleni za wyniki w nauce swoich uczniów, a Anna jest skarcona za niespokojność, jak każda inna mała dziewczynka.

Krótko mówiąc, Maria jest jak wszyscy inni. Warto zauważyć, że pomimo tego, że Valentina może być babcią, nikt nie śmieje się z Anny ani jej nie potępia – to jest najważniejsze.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: