„Wszystkie są takie urocze!”: Małżonkowie stali się rodzicami pięciu córek jednocześnie

Mogą stworzyć dziewczęcą grupę muzyczną

Wszyscy mamy sławnych pięciolatków. Po tym, jak ich rodzice ukończyli uniwersytety, pobrali się i zostali przyjaciółmi w szkole. Niestety ich pierwsze dziecko zmarło i nie mogli począć drugiego.

Varvara urodziła wiele dzieci jednocześnie po zastosowaniu hormonalnej terapii zastępczej w celu poczęcia.

Para zdecydowała się na poród w Wielkiej Brytanii, ponieważ lekarze nie pozwolili im przeprowadzić tak trudnej ciąży. Na szczęście przedsiębiorca zdecydował się udzielić pomocy finansowej.

W rezultacie w 2007 roku urodziło się pięć ładnych dziewczynek. Jednak musiały mieć cesarskie cięcie w 26 tygodniu ciąży, ponieważ były skrajnie wcześniakami.

Klucze do czteropokojowego mieszkania czekały już na nich na rodzimym lotnisku. Byli z administracji miasta. Jeden znaczący producent pieluch oferował swoje produkty za darmo.

Młode damy rosły zdrowo i wspaniale, mimo że musiały podejmować próby wspólnego chodzenia do przedszkola i szkoły.

Tata młodych dam, niezależnie od tego, jak pracuje, stara się być jak najbardziej zaangażowany w ich dzieciństwo.

Może to wynikać z jego przekonań religijnych; rodzina jest bardzo silna i wierząca. Dziewczęta uczęszczają do szkółki niedzielnej i klubów, z których każdy preferuje.

Być może był to fakt, że oboje rodzice są wyszkolonymi pedagogami, którzy czują się komfortowo w kontaktach z dziećmi. Dlatego wszystkie procesy z udziałem dziewcząt są teraz zorganizowane, a problemy rozwiązane.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: