„Dziwna twarz i zbyt odkrywcze ciało!” Półnaga Jennifer Lopez zaszokowała fanów

Aktorka z filmu „Moje pirackie wesele” wystąpiła w kampanii reklamowej swojej nowej kolekcji butów dla marki Revolve. Jennifer Lopez pracowała nad tym przez wiele lat i współpracowała przy tym projekcie z Kendall Jenner.

Podczas sesji 53-letnia aktorka miała na sobie różne przyciągające wzrok kreacje. Zaczęła od czarnej cekinowej sukienki odsłaniającej brzuch, w połączeniu ze srebrnymi sandałami na wysokiej platformie.

Później założyła kombinezon z frędzlami i dodała buty na wysokim obcasie z kryształkami. Najbardziej prowokacyjnym strojem było body z wysokimi wycięciami, które Jennifer założyła z przezroczystą spódnicą i sandałkami na szpilce, podkreślającymi jej zgrabne nogi. We wszystkich trzech stylizacjach aktorka trzymała rozpuszczone włosy, a makijaż podkreślał oczy.

Jennifer opublikowała zdjęcia z podpisem wyrażającym jej miłość do butów i promującym jej nadchodzący album „This Is Me Now” oraz artystę Dennisa Leupolda. Chociaż jej fani prawili jej komplementy, niektórzy krytykowali nadmierne użycie Photoshopa na zdjęciach. Mimo to Jennifer nie boi się pokazywać naturalnie i po prysznicu opublikowała film, na którym widać ją bez makijażu, ubraną tylko w ręczniki i naszyjnik z napisem „Ben”.

Powiedziała również, że używa własnej marki produktów do pielęgnacji skóry, JLO Glow, w swojej rutynie pielęgnacyjnej i czasami pomija ją, gdy jest zajęta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: