„Jej sukienka zasługuje na Oscara!”: Lady Gaga zszokowała wszystkich na czerwonym dywanie rozdania Oscarów w 2023 roku

Nie otrzymała nagrody, ale mimo to udało jej się wszystkich zaskoczyć

Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów była dla Lady Gagi wieczorem triumfu, choć statuetki nie odebrała.

Jak twierdzą inne gwiazdy tego wieczoru i fani Lady Gagi, piosenkarka zasłużyła na Oscara za najbardziej ryzykowną kreację!

Właściwie sam występ piosenkarki na ceremonii był niespodzianką. Faktem jest, że kilka dni przed ceremonią Lady Gaga ogłosiła, że ​​nie będzie mogła pojawić się w Shrine Auditorium na rozdaniu Oscarów. Powodem jest to, że obecnie kręci sequel Jokera.

Ale Lady Gaga wciąż potrafiła znaleźć trochę czasu i polecieć do Los Angeles, nie tylko jako gość. Wokalistka miała wykonać piosenkę do filmu „Top Gun: Maverick”. Za ten film była także nominowana do Oscara. Nagroda przypadła jednak innej piosence.

Mimo to Gaga była w stanie przyciągnąć uwagę wszystkich i zszokować swoich fanów swoim strojem. Sukienka z przodu prezentuje się dość elegancko, z tyłu dość odważnie. Sukienka pochodziła z kolekcji Versache FW 2023/24.

Jeden z fotografów był tak zachwycony suknią, że nawet pobiegł za nią, aby zrobić zdjęcie z bliska, ale potknął się i upadł. Gaga rzuciła się, by pomóc potografowi wstać i pocieszyć go.

Następnie podczas ceremonii piosenkarka wyszła na scenę, by wykonać piosenkę, za którą była nominowana do Oscara. Publiczność ponownie westchnęła, oszołomiona jej talentem.

Wiele osób spodziewało się, że na scenie pojawi się w tej samej sukience, którą nosiła na czerwonym dywanie. A może zmieni się w coś jeszcze bardziej spektakularnego. Ale artystka ponownie zaskoczyła wszystkich, występując w znacznie prostszym, codziennym looku.

Weszła na scenę w prostym czarnym t-shircie i czarnych podartych dżinsach. Nie nosiła biżuterii ani makijażu. I choć Lady Gaga nie odebrała tego wieczoru żadnej nagrody, o jej występie będzie głośno jeszcze długo!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: