„Ponadczasowe piękno!”: 69 – letnia Christie Brinkley oszołomiła publiczność swoim wyglądem

„Radość jest dobra dla Twojego zdrowia, Twojego serca i twojej duszy”

Ludzie wciąż próbują dowiedzieć się, jak Christie Brinkley zdołała zachować swój młody i piękny wygląd. Amerykańska modelka była kiedyś twarzą różnych strojów kąpielowych i marek kosmetycznych w latach 80. i nawet teraz wygląda znacznie młodziej jak na kobietę prawie po 70.roku życia.

69-letnia modelka niedawno udostępniła niektóre ze swoich zdjęć z wakacji. Jej ostatnie zdjęcia wywołały ogromne poruszenie w Internecie. Christie miała na sobie niebieskie bikini z lat 80-tych.

Nawet jej fani i zwolennicy są zazdrośni o jej szczupłą sylwetkę. Strój kąpielowy podkreślał idealną figurę modelki, a brak makijażu podkreślał jej naturalne piękno.

Christie zmieniła strój kąpielowy na fioletowy i na drugim zdjęciu założyła nadmorską koszulę.

„Radość jest dobra dla Twojego zdrowia, Twojego serca i twojej duszy, więc stwórz ją!”, podpisała modelkę swoim postem.

Porównując zdjęcia Christie z młodości i teraz, widzimy, że kształt jej ust i policzków niewiele się zmienił. Takie wyniki są trudne do osiągnięcia bez pomocy.

Modelka odziedziczyła jednak swoje naturalne piękno, w tym gęste i luksusowe włosy, czystą skórę i pięknie ukształtowaną twarz. Ale bez regularnych wizyt u chirurgów i stałej samoopieki wszystko byłoby inne.

Brinkley zasługuje na uznanie za to, że nie posuwa się zbyt daleko w procedurach plastycznych. Zna swoje ograniczenia i przechodzi procedury tylko po to, by zachować swoje rysy, a nie je zmieniać.

Dba również o swoje zdrowie uprawiając jogę co najmniej 5 razy w tygodniu. Nie zapomnij o porannych biegach.

„Staram się codziennie robić około 100 pompek”, mówi modelka. „Zwykle robię 30 pompek przed wzięciem prysznica, resztę robię przez cały dzień”.

Brinkley podzieliła się również, że jej głównym sekretem urody jest zdrowa dieta i codzienne treningi. Dodaj więcej uśmiechu, ponieważ wizualnie napina twarz i wytwarza więcej endorfin.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: