„Rozbił się na narciarza i uciekł”: Gwyneth Paltrow na rozprawie po incydencie w ośrodku w 2016 roku

„Paltrow rozbił się z narciarzem, po czym uciekł bez słowa”

Gwiazda Hollywood ma do czynienia z domniemanym i, według wszystkich relacji, przedłużającym się autoryzowanym procesem. Pewnego dnia pojawiła się na sali sądowej w Utah w oświadczeniu okulisty. Gwyneth wybrała skromny nieformalny strój z beżowym swetrem z kołnierzykiem i brązowymi spodniami o swobodnym kroju.

Terry Sanderson pozywa Paltrow za 245 000 funtów odszkodowania etycznego. Jeśli przegra, może stracić w całości 425 000 funtów. „Paltrow rozbił się z narciarzem, po czym uciekł, nic nie mówiąc” – ogłosił oskarżyciel.

Paltrow i Sanderson siedzieli między sobą na sali sądowej, gdy ich prawnicy wygłaszali oświadczenia otwierające z diametralnie odmiennymi relacjami z tego, co się wydarzyło. Każdy rozpoznał swoich nabywców jako ofiary i obwinił swojego przeciwnika za kłótnię.

W 2016 roku do incydentu doszło w ośrodku narciarskim Deer Valley w pobliżu Park Metropolis w stanie Utah. Zgodnie z lekarzem zdobywczyni Oscara była „niekontrolowana”, kiedy zderzyła się z nim. Wypadek pozostawił osobę z „wiecznym urazem umysłu, 4 złamanymi żebrami, agonią, walką, brakiem przyjemności życia, stresem emocjonalnym i okaleczeniem”, na podstawie pozwu.

Prawnik Pana Sandersona, Lawrence Buhler, powiedział, że aktorka była rozproszona przez jedno z jej dzieci, które krzyczało: „Mamusiu, Mamusiu, obserwuj, jak podróżuję.””Wydaje się, że jest tak bardzo, jak widzi, kiedy wydawała się przygnębiona, krzyczała. Ponownie wbija narty w narty Terry ’ ego Sandersona. Sanderson jest zakłamany twarzą w dół w śniegu nieprzytomny ” – poinformował rzecznik lekarza.

Obrońca aktorki, Steven Owens, kpił z relacji przeciwników. „Przewidujemy, że to cały nonsens” – odpowiedział prawnik aktorki. Paltrow, dla jej połowy, nalega, aby Sanderson uderzył ją „pełnym ciosem ciała. Gwiazda „Zakochanego Szekspira” planuje zeznawać w sprawie cywilnej. Zgodnie z informacjami Fox, szuka 1 dolara drobnych szkód i zarzutów sądowych.

Członkowie rodziny artystki, z którymi tego dnia spędzała wakacje w ośrodku – mąż Brad Falchak, 52, córka Apple, 18, i syn Moses, 16 – są dodatkowo przesłuchiwani przez Sąd. Sprawa zostanie ponownie rozpatrzona w Sądzie Okręgowym Park Metropolis.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet