„Najlepszy hollywoodzki Tata”: Bradley Cooper zauważył na spacerze z matką i córką

Bradley z radością opiekuje się swoją jedyną córką

Artysta jest głęboko przywiązany do swojej jedynej córki, która urodziła mu się w związku z 37-letnią rosyjską top modelką Iriną Shayk. Bradley z radością bierze na siebie odpowiedzialność za opiekę nad Leą, kiedy jej matka jest zajęta obowiązkami zawodowymi, takimi jak filmowanie i pokazy mody. Stara się tak zorganizować swój plan dnia, aby codziennie odwozić córkę do szkoły i odbierać z niej.


Ostatnio widziano Coopera spacerującego z córką Leią i matką Glorią Campano po ruchliwej ulicy w Nowym Jorku. Aktor ma bliskie relacje z matką i nie boi się okazywać jej czułości. Gloria często towarzyszy artystce podczas ważnych wydarzeń, takich jak rozdanie Oscarów.


Podczas spaceru do rodziny dołączyła inna kobieta, mniej więcej w tym samym wieku co Gloria. Bradley był ciepło ubrany w czarny dwurzędowy płaszcz, pasujący kapelusz, szare spodnie i czarne skórzane buty. Leia wyglądała stylowo w szarych legginsach, ciemnoniebieskim płaszczu ze sztucznego futra i czarnej czapce z wielokolorowym pomponem. Gloria zdecydowała się na swobodny młodzieńczy wygląd, ubrana w białą koszulkę, czarne spodnie, tenisówki i czarno-fioletowe krótkie futro.
Bradley szedł przodem, niosąc różowy plecak córki oraz dużą sportową torbę matki. Leia trzymała babcię za rękę iz podekscytowaniem opowiadała historie o swoich szkolnych zajęciach. Mała dziewczynka promieniała radością, pławiąc się w miłości swojej kochającej rodziny.


Fani aktora byli zachwyceni, widząc gwiazdę i jego rodzinę razem, a wielu chwaliło Bradleya za bycie kochającym i oddanym ojcem. Niektórzy fani wyrazili nawet pragnienie, aby Irina i Bradley ożywili swój związek, komentując piękną więź, która łączy ich jako rodziców.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet