„Wyglądają tak oszałamiająco!”: 11-letnie bliźniaki albinosy zaskakują cały świat

Mają naprawdę charakterystyczny wygląd

W branży modowej obowiązują teraz zupełnie nowe standardy piękna: charakterystyczny wygląd i „zapał” Siostry Bavar to po prostu takie modelki.

Już w wieku 11 lat osiągnęły znaczną popularność. Czarni rodzice dziewczynek mieszkają w Brazylii. Dodatkowo dziewczynki nie były takie jak ich rodzice po urodzeniu.

Są dość przystojni, mają białe włosy i niebieskie oczy. To albinosy. W wyniku tej funkcji zostali zaproszeni do projektu fotograficznego.

Fotograf mówi o swoim projekcie: „Celem mojej pracy jest zademonstrowanie piękna we wszystkich jego aspektach, aby wzmocnić pozycję”. Sheila, starsza córka rodziny, ma ciemną skórę i jest członkiem rodziny.

Projekt fotograficzny wymagał udziału Sheili i jej sióstr. Dziewczyny są teraz niezwykle popularne.

Wcześniej współpracowali z markami Nike, Insanis i Bazaar Kids. Mara i Lara są bardzo dumne ze swojego wyglądu i nigdy go nie unikały.

Są pewni siebie. Siostry mają własne konto na Instagramie, a ich liczba subskrybentów systematycznie rośnie do ponad 6000.

Dziewczęta są zdania, że ​​ludzie muszą się upewnić, że osoby z albinizmem są zintegrowane ze społeczeństwem i że mają dostęp do jak największej ilości informacji na temat tej choroby.

Za pomocą mediów społecznościowych zamierzają właśnie to osiągnąć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet