„Romantyczna kolacja dla dwojga.” Margot Robbie na randce z mężem została przyłapana przez paparazzi

Hollywoodzka gwiazda australijskiego pochodzenia ma wiele powodów, by chodzić po czerwonym dywanie, ale na co dzień woli samotność. Margot Robbie i jej mąż Tom Ackerley rzadko pojawiają się razem publicznie, więc obserwatorzy byli zachwyceni, widząc parę na ruchliwej ulicy w Santa Monica po tym, jak opuścili popularną włoską restaurację Georgio Baldi.

Robbie miał na sobie czarny, krótki sweter z dekoltem w szpic na piersi, proste dżinsy i buty z lakierowanej skóry na grubej podeszwie. Swobodny strój podkreślał jej szczupłą sylwetkę, a lekki makijaż podkreślał jej naturalne piękno. Blond włosy Margot były starannie zaczesane pośrodku i opadały na jej ramiona luźnymi, naturalnymi falami. Zdecydowała się na minimalizm wieczorowych akcesoriów i założyła tylko parę delikatnych złotych kolczyków oraz czarną torebkę. Miała na sobie czarną maskę, która pasowała do kolorystyki jej stroju.

Jej 33-letni mąż, brytyjski producent filmowy, zachował stylowy, swobodny wygląd, nosząc czarne spodnie, rdzawy sweter i mokasyny z miękkiej skóry. Tom prowadził, z rękami w kieszeniach spodni, torując drogę swojej ukochanej żonie przez chodnik.

Robbie i Ackerley poznali się w 2013 roku podczas pracy nad Suite Francaise, gdzie ona grała Celine, a on był asystentem reżysera. Zaczęli spotykać się w następnym roku i pobrali się w grudniu 2016 roku podczas ceremonii ślubnej w Australii.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet