„To zdrada!” Emily Ratajkowski błaga Olivię Wilde, by wybaczyła jej spotykanie się z Harrym Stylesem

W zeszły weekend nagi kochanek został zauważony z Harrym Stylesem w Tokio. Zachowywali się jak zakochana para: modelka i muzyk całowali się namiętnie na ulicy, ignorując przechodniów i paparazzi.

Harry zerwał z Olivią jesienią po dwuletnim romansie. Jednocześnie Emily i artysta są przyjaciółmi. Była żona producenta Sebastiana Beara-McClarda czuje się winna. „Błaga o przebaczenie. To zdrada” – cytuje informatora Page Six.
Na imprezie Vanity Fair po rozdaniu Oscarów Ratajkowski i Wilde bawili się razem, a zeszłego lata siedzieli obok siebie na koncercie Harry’ego w Paryżu. W tym programie Emily i Olivia tańczyły ze sobą do piosenek muzyka.


Jednak sama aktorka nie chce stać się częścią trójkąta miłosnego. „Jest skoncentrowana na dzieciach i swojej pracy. I nie chce mieć z tym wszystkim nic wspólnego ”- mówi źródło ze świty Olivii.
Aktorka po raz pierwszy znalazła się w obiektywie paparazzi, odkąd powieść o Harrym Stylesie stała się publiczna. Olivia, jakby nic się nie stało, pojechała na trening do Los Angeles.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: