– Gdzie jest ta uwodzicielska dziewczyna? Alicia Silverstone, siwa i gruba, wygląda jak staruszka w wieku 46 lat

Czy 40 lat to naprawdę starożytność w dzisiejszych czasach? Zwłaszcza dzięki postępowi medycznemu i kosmetycznemu. Weźmy pod uwagę Halle Berry, która w wieku 54 lat nadal udaje się wyglądać jak dziewczyna.

Z drugiej strony Alicia Silverstone, lat 44, nie wydaje się chcieć odmładzać. Piękno lat 90. jest znane jako pełna życia blondynka. Alicia została nawet nazwana „Najbardziej pożądaną kobietą” na MTV Movie Awards za swoją pracę w „Clueless”.

Niestety, „najbardziej pożądana” przypomina teraz starszą kobietę. Fotografowie uchwycili aktorkę na spacerze w Los Angeles, a jej wygląd nie był dobry: jej włosy były mocno siwe, twarz pomarszczona, a jej sylwetka była niewyraźna, bez śladu talii. Z drugiej strony Alicia wydawała się być całkiem zadowolona ze swojego wyglądu.

W pracy Silverstone też nie jest tak źle. I chociaż aktorka nie miała wielu głośnych ról w ostatnich latach, niedawno zakończyła produkcję postapokaliptycznego thrillera SHTF.

Oprócz swojej pracy w Hollywood, nominowana do Złotego Globu jest zdeklarowaną zwolenniczką praw zwierząt. Aktorka aktywnie wspiera wegetarianizm i napisała książki z bezmięsnymi przepisami.

Alicja dwa lata temu rozwiodła się z mężem, z którym była małżeństwem przez 13 lat. Główny wokalista zespołu STUN jest byłym mężem Silverstone. Ze związku urodził się Miś. Dziecko ma teraz dziewięć lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: