„Maggie z” the Thorn Birds ” ma 65 lat!”: Jaki był los aktorki Rachel Ward

Jej rodzina była przeciwna jej karierze

Uroda Rachel Ward zawsze marzyła o zostaniu aktorką. Jednak krewni byli co do tego sceptyczni. Krewni w rodzinie byli dalecy od kreatywności i sztuki. Ale rodzina aktorki pochodziła ze starej angielskiej rodziny arystokratycznej. Mimo to krnąbrna arystokratka postanowiła spełnić swoje marzenie. W tym celu udała się do Ameryki, aby podbić Hollywood.

Ale to nie było łatwe. Początkowo aktorka grała małe role, a następnie pracowała jako modelka. W końcu Rachel miała jasne i niepowtarzalne piękno. Ward był dość popularny jako model.

I tak po prostu dostała swoją główną rolę. Została zaproszona na przesłuchanie do obrazu „Ptaki cierni”. Rachel była gotowa zagrać jakąkolwiek rolę, nie spodziewała się, że zostanie jej zaproponowane wcielenie się w postać Maggie Cleary. Ward był bardzo zmartwiony i chciał odrzucić tę rolę. Podjęła jednak wyzwanie losu.


Piękna aktorka doskonale wcieliła się w swoją rolę, nie można było nie wierzyć w szczerość jej bohaterki. Ponadto sama Rachel znalazła miłość na planie. Wybraną aktorką był odtwórca roli Luke’a O’Neilla – Brian Brown. Para zakochała się w sobie na planie i wkrótce wzięła ślub.

I nie jest to zaskakujące, ale małżonkowie nadal są razem i żyją w doskonałej harmonii. Para ma troje dzieci: dwie córki i syna.

Para jest małżeństwem od ponad 35 lat. Jeśli chodzi o karierę aktorki, nadal występowała w filmach, jednak wszystkie jej role były w cieniu filmu „Ptaki cierni”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: