Nitki brwi i minimalny makijaż: Kim Kardashian udostępniła archiwalne zdjęcie z siostrą

Patrząc na zdjęcie Kim Kardashian, które stanowi przykład dla ponad 200 milionów użytkowników Instagrama (grupa ekstremistyczna zakazana w Rosji), trudno pomyśleć, że nie zawsze była taka idealna. Na przykład brwi divy, które są teraz doskonale ukształtowane, wyglądały zupełnie inaczej, gdy była młodsza.

Kim niedawno udostępniła stare zdjęcie siebie i swojej starszej siostry Courtney z lat 90. To pokazuje, że moda na cienkie brwi, która ogarnęła świat, nie oszczędziła dziewczynek. Sama Kim zwróciła uwagę swoich wyznawców na swoje brwi, drażniąc się z jej wyglądem.

Wielbiciele Kardashian chwalili poczucie humoru jej idolki, zostawiając pod postem wiele pozytywnych komentarzy: „Te brwi najwyraźniej nie chcą być zapamiętane”, „Ciekawe, czy cienkie brwi wrócą do mody”, „Wyglądasz jak bliźniaczki i tak samo jak twoje brwi”.

Wiele osób zwróciło również uwagę, że zdjęcie przedstawia Courtney przed operacją nosa.

Oprócz brwi można zobaczyć wiele innych trendów z lat 90., które już wracają do mody, takich jak spinki do włosów na czole, warkocze i skórzane płaszcze. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości cienkie nitki na brwiach staną się nieodzownym elementem stylizacji.

Kim i Courtney nie są jedynymi, które bawiły się swoimi brwiami. Przeczytaj naszą historię o tym, jak brwi Angeliny Jolie, Victorii Beckham, Jennifer Lopez i innych celebrytów zmieniły swój wygląd.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: