„Cudowna niespodzianka po ślubie”: poślubiła miłość swojego życia, a potem dowiedziała się, kim naprawdę był

Mężczyzna ukrył swoją tożsamość, aby znaleźć kochającą i lojalną żonę

Natalia Yisa jest odnoszącą sukcesy blogerką, matką i szczęśliwą żoną. Nie będziesz przygotowany na wynik tej zwykłej dziewczyny. Jeszcze jako dublerka poznała osobę z Nigerii, z którą uczyli się na podobnej uczelni.

Po prostu witali się, kiedy się spotykali i prawie nie rozmawiali. Jednak los postanowił ich połączyć po czterech latach. Zbawiona i szanowana osoba podbiła serce młodej damy i na dłuższą metę ich uczucia nie były nawet zbliżone do przyjemnych.

Natalia przyjęła propozycję Jakuba. Dziewczyna postanowiła powiedzieć jego rodzicom o Jacobie, ale nie za bardzo go lubili i wciąż mieli nadzieję, że para się rozpadnie.

Ponadto Jakub poinformował matkę o swojej ukochanej. Co zaskakujące, bardzo szybko mówili tym samym językiem, a kobieta zdała sobie sprawę, że młodzi ludzie są naprawdę zakochani. Faworyzowała parę.

Potem rodzice młodej damy również zrozumieli, że jej małą dziewczynkę i tę osobę łączy prawdziwy romans, dodatkowo sprawdzili Jacoba i docenili jego dzieciństwo, męstwo, wiedzę i spostrzegawczość.

Następny był ślub. Młodzi ludzie odpowiedzialnie podeszli do uroczystości. Wybrali dziwne pierścienie:

Natalia ma pierścionek, który wygląda jak Afryka, a Jakub ma pierścionek, który wygląda jak kraj młodej damy. Tradycyjnie pierścienie były noszone na prawej ręce jednej osoby.

Ślub odbył się kilka miesięcy później w Nigerii, z zachowaniem wszystkich europejskich zwyczajów. Było kilka druhen i kilku towarzyszy mężczyzny na godzinę.

Festiwal był niezwykle jazzowy i genialny. Natalia wraz z mężem opuściła ojczyznę. Dziewczynkę zaakceptowała rodzina Jacoba, która starała się pomóc jej przystosować się do nowej kultury i zwyczajów.

Narodziny syna Jago-Maxa zapoczątkowały okres resuscytacji rodziny. Po ślubie Natasza dowiedziała się, że jej wybranka była spadkobierczynią całej dynastii.

Człowieka należało docenić za cechy, które posiadał. Okazało się, że każdy w jego rodzinie był starszym plemienia ze strony ojca i prawdziwym królem ze strony matki.

Z czasem Zara została siostrą Jago-Maxa. Natalia prowadzi obecnie osobisty blog na Instagramie. Ta jasna para jest obserwowana przez wiele osób.

Pozytywność pięknej i harmonijnej rodziny jest rozkoszą. Dzieci są naprawdę cudowne!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet