Szczęśliwa Britney Spears oczarowana zdjęciami w ramionach męża Sama Asgari

Amerykańska piosenkarka Britney Spears pokazała, jak bardzo jest szczęśliwa ze swoim mężem, trenerem fitness Samem Asgari.
Celebrytka udostępniła swoją stronę w ujęciach na Instagramie obok swojej ukochanej. Uśmiechnięta Britney radośnie pozowała w ramionach Sama.

Tym razem Spears nie zostawiła napisu pod zdjęciem, ale po prostu dodała wiele różnych romantycznych emotikonów.
Publikacja zyskała ponad tysiąc polubień w kilka godzin, ale fani Spears nadal nie mają możliwości podzielenia się swoją opinią w komentarzach. Faktem jest, że kilka miesięcy temu Britney ograniczyła możliwość pozostawiania komentarzy na swojej stronie po tym, jak jej subskrybenci ponownie zaczęli martwić się stanem psychicznym piosenkarki.


Zwróć uwagę, że podekscytowanie fanów nie jest całkowicie bezpodstawne, ponieważ niektóre posty gwiazdy wyglądają naprawdę dziwnie. Na przykład po opublikowaniu zdjęcia z mężem Britney dodała do tropu historię, że niektóre z jej rzeczy w tajemniczy sposób zniknęły.


„Ponieważ w tym tygodniu robię dużą retrospektywę, wróciłem i sprawdziłem kilka moich postów i zdałem sobie sprawę, że zniknęła połowa moich ubrań. To są moje ulubione ubrania, których tam nie ma! Publikuję to, żeby sobie przypomnieć” – napisała Britney.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet