Widział to wszystko: 49-letnia Heidi Klum wywołała sensację w nagiej sukience.

Latem tego roku Heidi Klum obchodzi 50. urodziny. Mimo to wciąż olśniewa swoich wielbicieli swoim żywym pięknem.

Wygląda na to, że znany Niemiec odnalazł postać wiecznej młodości. Jest obiektem zazdrości młodych modelek, ponieważ olśniewająco prezentuje się na czerwonych dywanach iw zwykłych zaułkach.

Klum ma czwórkę dzieci, ale skutki ciąży i porodu nie wydają się mieć wpływu na jej organizm. I po raz kolejny to udowodniła.

Supermodelka pojawiła się na czerwonym dywanie iHeartRadio Music Awards w eleganckiej sukni od Julien Macdonald ze znacznie większą liczbą rozcięć i wycięć niż materiału. Jak udaje mu się pozostać na Heidi?

Dopiero po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że w okolicy klatki piersiowej znajduje się przezroczysta tkanina. Niczego jednak nie ukrywał: prawie wszystko było widoczne.

Aby zachować tak idealną formę, modelka codziennie chodzi na siłownię, a w przeddzień wielkich imprez zwiększa liczbę treningów.

Heidi wielokrotnie powtarzała również, że nie lubi i nie stosuje wyczerpujących diet, woli spożywać zdrową żywność, taką jak owoce, warzywa i dużo białka, a od czasu do czasu pozwala sobie na figle, takie jak niemieckie ciasteczka.

Efekt końcowy jest oczywisty – oszałamiająca sylwetka, długie zgrabne nogi i pełna wdzięku talia wzbudzają zainteresowanie milionów mężczyzn.

Z drugiej strony fani nie mają do czego dążyć. Młody mąż Tom Kaulitz ma serce tej piękności, a 17-letnia różnica wieku w miłości mu nie przeszkadza. I czego tu się wstydzić, kiedy Heidi w parze wygląda na rówieśniczkę jego małżonki, a Tom jest szalenie dumny ze swojej pięknej żony, która uwielbia szczere stroje i lubi popisywać się szykowną sylwetką?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: