Zawsze elegancko i gustownie. Kate Winslet pojawiła się na czerwonym dywanie w małej czarnej

Gwiazda pokazała, że ​​przebranie się za pawia nie jest konieczne do wspaniałej publicznej prezentacji; zamiast tego posłuchaj sugestii Coco Chanel i trzymaj w szafie malutką czarną sukienkę. Kate wzięła udział w 2023 Royal Television Society Awards (RTS Awards) w Londynie.

Na czerwonym dywanie Winslet miała na sobie czarną, obcisłą mini-rozkloszowaną sukienkę z symetrycznymi wycięciami na piersi. Suknia pozwoliła aktorce pokazać swoją kobiecość. Zestawiono ją z klasycznymi szpilkami z czubkiem w szpic.

Aktorka „Titanica” miała na sobie dyskretny makijaż, który podkreślał jej wrodzone piękno. Nosiła włosy w falujące loki, z jednym końcem schowanym za ucho, a drugim okalającym jej twarz. Kate również wybrała prostą i autentyczną biżuterię, decydując się na wiszące zakrzywione kolczyki i złoty pierścionek zaręczynowy.

Wieczór okazał się sukcesem dla Winslet, która zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w dramacie fabularnym „I Am Ruth”. W filmie gra kochającą i troskliwą matkę, która musi patrzeć, jak jej nastoletnia córka Freya zamyka się w sobie, gdy staje się coraz bardziej narażona na presję mediów społecznościowych. W swojej kategorii partnerka Leonarda DiCaprio w kultowym melodramacie „Titanic” pokonała Billie Piper („Ja też nienawidzę Suzy”) i Monikę Dolan („Złodziej, jego żona i kajak”).

Billie Piper również uczestniczyła w ceremonii i była jedną z największych gwiazd wieczoru na torze. Rebecca Corbin-Murray, stylistka aktorki, wybrała wyjątkową białą sukienkę polskiej firmy Magda Butrym za 1286 funtów. (121 000 rubli). Wytwórnia ma fanów, w tym Jennifer Lopez i Hailey Bieber.

Odważny dekolt i zwiewna spódnica maxi w drugiej sukience panny młodej przywodziły na myśl drugą suknię panny młodej na hałaśliwe afterparty. Na piersi miała zalotny wzór róży. Billie uzupełniła swój zestaw ogromnymi kolczykami z białego złota z dużymi perłowymi kroplami i srebrnymi butami.

Claudia Winkleman, aktorka, była kolejną zwyciężczynią tego wieczoru. Jej rola w przebojowym serialu „Zdrajcy” przyniosła jej nagrodę za wybitne przedstawienie rozrywkowe.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: