„Mieliśmy siedmioro dzieci w ciągu 11 lat”: Alec Baldwin pokazał rzadkie zdjęcia rodzinne i pogratulował żonie rocznicy zaręczyn

Hollywoodzki aktor i jego żona wybrali się na spacer. Rodzice kilkorga maluchów postanowili spędzić razem czas. 39-letnia Hilaria zrobiła sobie selfie w windzie. Ubrana była w niebieskie spodnie z przetarciami na kolanach i czarną kurtkę narzuconą na dopasowaną koszulę.

Artysta, który skończył dziś 65 lat, ubrany w czarną marynarkę, spodnie i dopasowaną koszulkę, stanął za żoną. Jego siwe włosy zaczęły wracać. Hilaria napisała w podpisie pod zdjęciem, że oświadczyła się aktorowi 11 lat temu. Para opublikowała serdeczne wiadomości z okazji ich rocznicy.

Tym samym Alec zapewnił, że darzy Hilarię najsilniejszym uczuciem. „Jedenaście lat temu zaręczyłem się z piękną osobą. Ona jest gdzieś pod tymi facetami. Jedenaście lat, siedmioro dzieci, ocean wspomnień później, kocham cię, Hilaria” – powiedział Baldwin. Pokazał zdjęcie swojej towarzyszki leżącej na podłodze w otoczeniu jej spadkobierców.

Rafael, Leonardo, Romeo i Eduardo to czwórka dzieci pary. Para ma również trzy córki: Carmen, Marię i najnowszy dodatek do rodziny, Hilarię. Ma ledwie sześć miesięcy. Alec ma także 27-letnią córkę Ireland z poprzedniego małżeństwa z aktorką Kim Basinger, z którą rozwiódł się po dziewięciu latach małżeństwa w 2002 roku.

Hilaria niedawno ujawniła okoliczności swojego spotkania z Alekiem. Początkowo spotkali się 18 lutego 2011 roku w restauracji Pure Food and Wine Sarmy Melngailis w Nowym Jorku. Sześć miesięcy później aktor zaczął spotykać się z dziewczyną.

„Dwanaście lat temu, tej nocy, spotkaliśmy się. W jakiej podróży byliśmy. Myślę, że nikt z nas nie mógł przewidzieć każdego emocjonalnego momentu. Ale tutaj wciąż stoimy, otoczeni przez was wszystkich niesamowitych ludzi, nasze małe dzieci i razem. Razem z tobą, Alec… Jestem tutaj, jesteśmy tutaj… Nigdy sam – powiedziała Hilaria.

29 czerwca 2012 roku para pobrała się podczas katolickiej ceremonii w nowojorskiej katedrze św. Patryka. Carmen, ich pierwsze dziecko, urodziło się w sierpniu 2013 roku, zaledwie 14 miesięcy po ślubie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: