Najpiękniejsze nogi. Penelope Cruz pojawiła się w Bombaju w różowej sukience z rozcięciem sięgającym do uda

W Bombaju Penelope Cruz wzięła udział w spotkaniu towarzyskim. Aktorka pojawiła się na uroczystym otwarciu Nita Mukesh Ambani Cultural Center.

Podczas tej okazji błyszczały nie tylko gwiazdy Bollywood, na czele z Priyanką Choprą, ale także międzynarodowe supergwiazdy. Jedną z nich była Penelope Cruz. Na taką okazję hollywoodzka diva stworzyła wyjątkowo kuszący obrazek.

Żona Javiera Bardema wyglądała olśniewająco w delikatnej różowej sukni. Kostium z odważnym rozcięciem do uda i ozdobami z piór podkreślał drobną figurę gwiazdy. Aktorka robiła efektowne pozycje i nie bała się pokazywać nogi przed indyjskimi fotografami.

Sieć podziwiała nowy wizerunek gwiazdy filmu „Vicky, Cristina, Barcelona”. „Nowoczesna Barbie, nieskromna księżniczka z Hollywood”, „Pióra, krój – wszystko jest bardzo organiczne i ekscytująco seksowne”, „Penelope jest piękna na każdym zdjęciu, ale to – po prostu zachwyt” – napisali blogerzy.

Nie zabrakło również Gigi Hadid. Top modelka miała na sobie złote sari z błyszczącym topem wyszywanym koralikami i jedwabną spódniczkę, która wspaniale okalała sylwetkę młodej matki. Tego wieczoru Gigi i Zendaya odbyli ożywioną rozmowę.

Zendaya, aktorka „Euphorii”, wybrała dziwaczny zestaw składający się z genialnego stanika, przezroczystego trenu i spódnicy z kolorowymi kwiatowymi motywami wzdłuż rąbka. Stylizację gwiazdy telewizji dopełniła biżuteria Bulgari. Na imprezie widziano także Toma Hollanda, choć partner aktorki nie pozował z nią do zdjęć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: