„Bez ciężkiego makijażu!”: Jennifer Lopez bez Photoshopa i makijażu doprowadziła swoich fanów do szaleństwa

Przywitała swoich fanów wiadomością na dzień dobry

Opinia publiczna jest przyzwyczajona do oglądania efektownej Jennifer Lopez z włosami ułożonymi w kucyk i makijażem wykonanym bezbłędnie, ilekroć pojawia się przed nimi. Jednak jest prawdopodobne, że kilka miesięcy temu byłoby nieoczekiwane, gdyby udostępniła swoje zdjęcie bez makijażu i Photoshopa.

Być może wynikało to ze zmęczenia monotonią spowodowaną pandemią. Zdjęcie, które pojawiło się w weekend, przedstawia artystkę tuż po przebudzeniu, w szlafroku i z rozczochranymi włosami. W podpisie powitała swoich fanów poranną wiadomością.

To zdjęcie spotkało się z dużym zainteresowaniem fanów, z 2,5 milionami polubień i licznymi komentarzami. Ludzie zwracali uwagę na to, jak młoda i promienna wygląda Jennifer, mimo że obchodziła swoje 51. urodziny. W odpowiedzi niektórzy fani zaczęli nawet udostępniać swoje poranne selfie.

Zapytana o swój sekret dobrego wyglądu, Jennifer wyjawiła, że ​​wystarczająca ilość snu jest kluczowa, ponieważ pozwala ciału odpocząć i pomaga zapobiegać starzeniu się. Stara się spać co najmniej 8 godzin każdej nocy. Dodatkowo wierzy, że wewnętrzny spokój i szczęście odbijają się na zewnątrz w wyglądzie.

Dlatego szczęśliwa kobieta promieniuje pięknem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: