„Nie jak jej ojciec”: jak teraz wygląda 22-letnia córka Davida Bowiego i modelka Iman

Bowie pozostawił dziedzictwo ponadczasowej muzyki i rodziny, która go uwielbiała

David Bowie, legendarny piosenkarz rockowy, i jego żona Iman, znana supermodelka, byli kiedyś uważani za jedną z najbardziej atrakcyjnych par w Hollywood w latach 90. Z ich związku urodziła się córka, która niedawno obchodziła 22. urodziny. Jednak David zmarł w 2016 roku, pozostawiając po sobie ponadczasową muzykę i rodzinę, która go uwielbiała.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda córka jednej z najbardziej wyjątkowych i stylowych par lat 90.? Fani Davida Bowiego śledzą młodą spadkobierczynię i śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Mimo sławy rodziców i nietuzinkowego wyglądu wyrosła na piękną młodą kobietę, która niedawno obchodziła 22. urodziny.

Niedawno zwolennicy zmarłego muzyka brzęczeli o nowych zdjęciach jego córki, które pojawiły się w Internecie. Posypały się komentarze, wielu wyrażało podziw dla jej oszałamiającego wyglądu, podczas gdy inni wskazywali, że nie jest zbyt podobna do swojego ojca. Niektórzy zauważyli, że jej rysy bardziej przypominały cechy matki, co sugeruje, że jej geny były bardziej dominujące. Mimo to wielu uznało jej twarz za fascynującą i zniewalającą.

W mediach społecznościowych internauci komentują córkę zmarłego muzyka, niektórzy twierdzą, że najlepsze cechy odziedziczyła po swoich sławnych rodzicach. Inni byli zachwyceni jej uderzającym wyglądem i opisali ją jako „taką ciemną”. Wielu nazywało ją „córką legendy”, uznając niezwykłą muzyczną spuściznę jej ojca. W międzyczasie inni oddali hołd rodzicom młodej kobiety, opisując Iman i Bowie jako najpiękniejszą parę wszechczasów, a ich kultowy status nie pozostawił niezatartego śladu w sercach ich fanów.

Trudno powiedzieć z całą pewnością, który rodzic Alexandria bardziej przypomina, ponieważ mogła odziedziczyć unikalną kombinację cech zarówno po matce, jak i po ojcu. Jednak na podstawie komentarzy użytkowników mediów społecznościowych, którzy widzieli jej zdjęcia, niektórzy zauważyli, że jej cechy bardziej skłaniają się ku genom jej matki. Ostatecznie zależy to od indywidualnej interpretacji każdej osoby, a Aleksandria może przypominać różne aspekty obojga rodziców w różnym czasie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: