Jak teraz wygląda najmłodsza córka Schwarzeneggera, która postanowiła nie polegać na ojcu

Iron Arnie jest rodzicem pięciorga dzieci. Czterech z nich było obecnych na ślubie aktora z Marią Shriver, a piąty syn Schwarzenegger urodził służącą, z którą zdradzał żonę.

Arnold nigdy nie ukrywał, że jego córki go uwielbiają, być może bardziej niż jego chłopcy, i że dokłada wszelkich starań, aby poczuli się jak prawdziwe księżniczki.

Prawie wszyscy znają Katherine Schwarzenegger, najstarszą córkę. Dobrze znane nazwisko jej ojca otworzyło młodej damie wszystkie możliwości. Katherine stała się znaną pisarką i osobowością medialną, a jej małżeństwo z aktorem „Strażników Galaktyki” Chrisem Prattem w 2019 roku tylko zwiększyło jej sławę. Para została rodzicami w sierpniu zeszłego roku, dając Arnie swoją pierwszą wnuczkę.

Ale niewiele wiadomo o młodszym rodzeństwie Catherine, Christinie Schwarzenegger. Dziewczyna już w młodym wieku postanowiła, że ​​nie będzie polegać na koneksjach ojca i matki ani na pieniądzach i wszystkiego dokona sama.

Młodej damie nie było to proste. Na początek rozpoznano u niej zespół deficytu uwagi, gdy miała pięć lat i musiała przyjmować leki od czasów liceum. Okazało się, że nie tylko mają działanie niepożądane, ale także uzależniają. Christina potrzebowała ośmiu miesięcy na pierwszym roku studiów, aby dojść do siebie po nałogu i jego konsekwencjach. To było tak, jakby odrodziła się po tym.

Christina wkrótce założyła własną firmę. Jej pierwszym stanowiskiem było imperium Goop Gwyneth Paltrow. Zaczynała jako młodszy współpracownik redaktora, pisząc artykuły o modzie, urodzie i stylu. Pamiętała jednak, by skupić się na własnych projektach. Christina wspólnie z matką wyprodukowała i opublikowała „Take Your Pills”, dokument Netflix o jej własnym uzależnieniu latem 2018 r. Dziecko koncentruje się teraz na produkcji i filantropii.

Mimo tego, że najmłodsza córka Schwarzeneggera nie skorzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie może przynieść urodzenie się w celebryckiej rodzinie, zawsze jest blisko i ciepło z rodziną. Christina bierze udział we wszystkich uroczystościach rodzinnych, często opiekuje się nowo narodzonym kuzynem, a od czasu do czasu jeździ na przejażdżki rowerowe z ojcem… A paparazzi niedawno uwiecznili ich wspólną podróż z siostrą na korcie tenisowym. Christina rzadko pojawia się publicznie i nie prowadzi mediów społecznościowych, więc wszyscy fani Arnolda byli ciekawi, jak teraz wygląda.

Wielu internautów zauważyło, że Christina (obecnie 29-letnia) z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjna. I może teraz być piękniejsza niż jej bardziej znana siostra.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet