„Ofiary operacji plastycznych”: jak teraz wyglądają najsłynniejsze bliźniaczki w Ameryce

Naprawdę uzależnili się od operacji plastycznych

Podobnie jak wiele innych celebrytów w ostatnich czasach, Shannon i Shannade, lat 27, zyskali sławę dzięki reality show. Kiedy stały się popularne, wyglądały zupełnie inaczej, jak widać tutaj.

Droga do sławy Shannon i Shannade sięga ich występu w jednym sezonie popularnego amerykańskiego reality show „Bad Girls Club”. Pomimo bycia w grupie już odważnych i szczerych gwiazd reality show, bliźniakom udało się wyróżnić swoją ekstrawagancką i nieskrępowaną osobowością, szybko gromadząc dużą liczbę obserwujących w mediach społecznościowych. Dzięki uderzająco podobnemu wyglądowi (wyróżniającemu się jedynie modelką na ciele jednej z sióstr) siostry szybko zwróciły uwagę marek modowych i producentów, a bliźniaczki Clermont w ciągu zaledwie kilku dni stały się sensacją z dnia na dzień.

Wraz z nowo odkrytą sławą bliźniaczki Clermont zrodziły chęć poprawienia swojego wyglądu, co skłoniło je do poddania się pierwszej operacji plastycznej w 2016 roku. Wydaje się jednak, że nie mogły na tym poprzestać. Z biegiem czasu zaczęli wybielać skórę, przeprowadzać plastykę nosa i powiększać już imponujące biusty. Bliźniaczki nie zaniedbały również wypełniaczy, botoksu i licówek, między innymi. Niestety, z każdym mijającym miesiącem, wyjątkowe i piękne dziewczyny, którymi kiedyś były, zdawały się znikać, a bliźniaczki stopniowo zamieniały się w lalki.

Pomimo ich ciągłej transformacji, nie wszyscy ich fani byli zadowoleni. Niektórzy wyrażali zaniepokojenie ciągłą potrzebą bliźniaków do zmian i transformacji, podczas gdy inni krytykowali ich za to, że stali się zbyt sztuczni.

Na swojej stronie na Instagramie (która została zakazana w Rosji) bliźniacy prezentują teraz swój zmieniony wygląd, jak widać tutaj.

Paparazzi niedawno schwytali bliźniaków Clermont na ulicy, a powstałe zdjęcia są dość niepokojące. Na ich twarzach trudno dojrzeć cokolwiek naturalnego, wydają się być przepełnione różnymi zabiegami i wypełniaczami.

Zaleca się obserwację ewolucji dobrze znanych bliźniąt w ciągu ostatnich kilku lat, odnotowując wszelkie zmiany, które mogły zajść.\

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet