„Nie tak atrakcyjny”: jak teraz wygląda brat Angeliny Jolie

James nie dostał nawet trochę sławy swojej siostry

James Haven to amerykański aktor i producent, którego nazwisko jest bardziej znane z powiązań rodzinnych niż z zawodu. Brat Angeliny Jolie, James, nie osiągnął nawet ułamka sławy swojej siostry.

Jolie i Haven, starsza od Angie o dwa lata, zawsze łączyła bliska więź. Niektórzy myśleli, że było może za ciepło, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich kontrowersyjny pocałunek w usta podczas rozdania Oscarów w 2000 roku.

To prawda, obaj później stwierdzili, że pocałunek był absolutnie niewinny. Jolie była zrozpaczona, gdy dowiedziała się o stanie swojej matki (kilka lat później zmarła na raka) i nie zdawała sobie sprawy, że ludzie się na nią gapią.

Według innej historii, Angelina nie mogła powstrzymać łez, kiedy otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za „Przerwane życie”. „Po prostu mnie przytulił i powiedział, że mnie kocha, i wiem, że bardzo się ze mnie cieszy” – zauważyła wtedy Jolie.

W każdym razie żadne plotki ani pogłoski nie mogły rozdzielić brata i siostry. Zawsze byli dla siebie nawzajem, gdy sprawy stawały się trudne. Podczas trudnego zerwania Angeliny z Bradem Pittem James był u jej boku.

Chociaż niektórzy twierdzą, że był zamieszany w rozwód Brada i Angie, stawiając swoją siostrę przeciwko jej małżonkowi. Nawiasem mówiąc, James nigdy nie był żonaty. Mimo młodego wieku był prawdziwą pięknością. A dziś na rzadkich zdjęciach w mediach społecznościowych wszystko wygląda fantastycznie. Jak się jednak okazało, jest to efekt filtrów Instagrama (zakazana organizacja ekstremistyczna w Rosji), Photoshopa i właściwego punktu widzenia.

Haven został sfotografowany na ulicy przez fotografów i wygląda na zmęczonego, starego i, szczerze mówiąc, nieatrakcyjnego.

Z drugiej strony Angie ostatnio się poddała. Twarz aktorki jest pokryta zmarszczkami, a jej skóra jest szara i sucha jak pergamin. Jej ostatnie występy zaskoczyły nawet obserwujących.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: