„Siostry księżnej Diany”: jak teraz wyglądają Sarah McCorquodale i Jane Fellowes?

Siostry rzadko pojawiają się publicznie

Diana Francis Spencer była najmłodszą córką hrabiego Johna Spencera. Nie była szczególnie piękna, ale to ona została żoną następcy tronu brytyjskiego i otrzymała tytuł księżniczki.

Niewiele osób wie o siostrach Lady Di, dlatego dzisiaj opowiemy Wam, jak żyją Sarah McCorquodale i Jane Fellows i jak wyglądają teraz.

Po śmierci Diany jej siostry rzadko pojawiają się publicznie.

Elizabeth Sarah Lavinia była starszą siostrą Diany, urodziła się w 1955 roku. Była najpiękniejsza w rodzinie, a jej rodzice pokładali w niej duże nadzieje, wyobrażając sobie, że zostanie żoną księcia Karola.

Zaczęli nawet romans, ale w jednym z wywiadów dziewczyna miała czelność powiedzieć, że nie obchodzi ją, kogo poślubi: księcia czy padlinożercę, o ile istnieją uczucia. Księciu Karolowi nie spodobało się to porównanie i zakończył związek.

W maju 1980 roku Sarah poślubiła Neila Edmonda McCorquodale’a i miała troje dzieci.

Była to starsza siostra, która była blisko Lady Di, która powierzyła jej wszystkie swoje sekrety i podzieliła się swoimi doświadczeniami.

Cynthia Jane jest dwa lata młodsza od Sarah, jest do niej bardzo przywiązana, ale jej związek z młodszą siostrą nie wypalił.

Cynthia Jane zawsze miała związek z dworem królewskim, jej ojcem chrzestnym był książę Kentu, Edward, kuzyn królowej Wielkiej Brytanii. Kiedy dziewczyna skończyła 21 lat, wyszła za mąż za Roberta Fellowsa, który w przyszłości miał zostać osobistym sekretarzem królowej Elżbiety II.

Cynthia była najłatwiejsza do nauki, robiła duże postępy w szkole i słusznie była uważana za najmądrzejszą z sióstr.

Diana i książę Karol rozpoczęli swój związek po weekendzie w 1980 roku w Balmoral Castle, szkockiej rezydencji Fellows. Następnie Jane zaczęła mieszkać z mężem i trójką dzieci w Pałacu Kensington, obok swojej młodszej siostry.

Przed śmiercią księżnej Diany Cynthia i Lady Dee były w konflikcie. Faktem jest, że księżniczka podejrzewała Roberta o podsłuchiwanie jej rozmów telefonicznych.

Cynthia nie była w stanie stanąć ani po stronie męża, ani po stronie siostry, co uraziło Dianę.

Na pogrzebie środkowa siostra bardzo żałowała, że ​​​​nie miała czasu na pogodzenie się ze zmarłą Dianą.

Czy znasz historię sióstr?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: