„Zawsze Oszałamiająca dama”: Monica Bellucci udostępniła swoim fanom archiwalne zdjęcie

Fani byli mile zaskoczeni jak zawsze

Znana włoska aktorka opublikowała na swoim koncie na Instagramie oszałamiające zdjęcie retro, na którym widać szykowny dekolt. Na zdjęciu Monica jest ubrana w elegancką białą suknię bez ramiączek i stoi obok pięknie wykonanego łuku z kutego żelaza, delikatnie dotykając go urzekającym spojrzeniem skierowanym w stronę aparatu.

Uznając fotografa, słynna aktorka wspomniała w podpisie zdjęcia, że ​​pochodzi ono z archiwum.

Post spotkał się z falą miłości i uwielbienia ze strony obserwujących aktorkę, którzy zalali jej sekcję komentarzy szczerymi komplementami. Fani z całego świata skorzystali z okazji, aby wyrazić głębokie przywiązanie do Belluci.

Wielu oddanych fanów mocno wierzy, że Monica Belluci pozostaje najbardziej oszałamiającą kobietą na ziemi, podczas gdy inni doceniają jej wyjątkową sprawność aktorską, uznając ją za najlepszą włoską aktorkę.

Monica często zachwyca swoich fanów mieszanką współczesnych i starych zdjęć na swojej stronie na Instagramie. Jej kanał zawiera mnóstwo zdjęć sprzed dwóch dekad, przeplatanych współczesnymi obrazami. Warto wspomnieć, że pomimo upływu czasu aktorka nadal zachwyca oszałamiającym wyglądem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: