„Brunetka czy blondynka?”: Gwiazdy, które urodziły się z czarnymi włosami, ale wyglądają znacznie lepiej Blondynki

Ich życie zmieniło się znacząco, gdy stali się blondynkami

Gwiazdy, zwłaszcza aktorki filmowe, często zmieniają swój wygląd. Jednak najczęściej zmiana wyglądu nie dotyczy roli, ale na całe życie. Evelina Chromchenko (naturalne brązowe włosy) stwierdziła, że ​​jej życie znacznie się zmieniło, kiedy została blondynką. Ona nie jest jedyna! Oto dziesięć międzynarodowych celebrytów, które urodziły się z brązowymi włosami, ale po odkryciu swojego prawdziwego ja przekształciły się w oszałamiające, wspaniałe i niezapomniane blondynki.

Marilyn Monroe

Najsłynniejsza blondynka wszech czasów urodziła się z blond włosami. Wiele osób uważa, że ​​Monroe, która w tamtym czasie była jeszcze Normą Jean Mortensen, jest nie do poznania na zdjęciach przed jej oszałamiającą przemianą. Oczywiście nie chodzi tylko o blond, ale krótkie blond włosy stały się wizytówką gwiazdy, którą naśladują kolejne pokolenia.

Grace Kelly

Zdjęcia Grace z dzieciństwa przedstawiają szczęśliwą małą dziewczynkę o blond włosach, która nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Kiedy dziewczynka dorosła i stała się blondynką, nie można było od niej oderwać wzroku.

Grace Kelly, podobnie jak Marilyn Monroe, pokazała, że ​​kobieta nie potrzebuje długich włosów, aby były symbolem piękna i obiektem pożądania. Zgodzili się również z poglądem, że mężczyźni lubią blondynki.

Katarzyna Deneuve

French Deneuve jest porównywana do Grace Kelly, z którą łączy ją podobieństwo. Obie blondynki są określane jako „zimne piękności”, a ich wygląd stał się szczytem kobiecego piękna. Deneuve prawie nie modyfikowała swojego wizerunku od najmłodszych lat, będąc blondynką. Aktorka, która zbliża się do 80. roku życia, do dziś bardzo dba o swoje włosy, opierając się na koloryzacji paryskiego kolorysty Christophe’a Robina, z którym współpracuje od połowy lat 90.

Pameli Anderson

Pamela wygląda dokładnie jak każda inna dziewczyna w jej wieku na zdjęciach z dzieciństwa. Jeśli jednak spojrzysz na późniejsze zdjęcia, na których brązowowłosa dziewczyna przemieniła się już w blondynkę, zobaczysz, że robi ona zupełnie inne wrażenie. Anderson nigdy nie bawiła się kolorem włosów, odkąd odkryła potęgę blondu; zawsze była olśniewającą platynową blondynką. Niektórzy uważają, że jej wizerunek jest tandetny i nieaktualny, ale to jej „wizytówka” uczyniła ją znaną.

Scarlett Johansson

Johansson była na tak wielu listach najpiękniejszych dzisiejszych blondynek, że zupełnie zapomnieliśmy, że jej blond włosy są dziełem profesjonalnych kolorystów, a nie Matki Natury. Kiedy spojrzysz na wczesne zdjęcia Scarlett z blond włosami, łatwo zrozumieć, dlaczego. To tylko kolejny przykład na to, jak prawidłowe, oszałamiające blond włosy mogą radykalnie zmienić wizerunek i zmienić prostaczkę w wyrafinowaną atrakcyjną kobietę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: