Wisiorek z imieniem aktora: Ukochany Leonardo DiCaprio w roli głównej w specjalnym naszyjniku

Nowy romans 48-letniej artystki wyszedł na jaw na początku kwietnia. Leonardo i Maya poznali się w lutym w obecności wspólnych znajomych i od tego czasu wzbudzają duże zainteresowanie. Podobno właścicielka „Oskara” uroczo zabiega o względy dziewczyny. Po ich pierwszym spotkaniu wysłał Mayi róże.

DiCaprio i Jama nie spieszą się z oficjalnymi ogłoszeniami na temat swojego związku, ale 28-letni aktor dał nam dzisiaj kolejny powód do zastanowienia. Maya udostępniła nagranie z gorącego kurortu.

Gospodarz reality show „Love Island” pojawił się w ryzykownym plażowym stroju. Jama miała na sobie bikini w paski ze słomianym daszkiem. Dziewczyna DiCaprio nosiła rozpuszczone włosy i nie nakładała makijażu. Złoty łańcuszek na szyi prezenterki zwrócił uwagę fanów bardziej niż jej szczupła, opalona sylwetka. Nosiła wisiorek z napisem „Leo”: imię aktora. Jednak inskrypcja mogła również odnosić się do znaku zodiaku Majów. 14 sierpnia urodziła się pod znakiem Lwa.

Wielbiciele Jamy debatują nad sugestywnymi zdjęciami. „Ona jest dla niego za stara”, „Wiedziała, co robi”, „DiCaprio musi być zawstydzony”, „A jednak są razem” – zauważyli użytkownicy.

To nie pierwszy raz, kiedy prezenterka telewizyjna nawiązywała do swojego życia osobistego w romantyczny sposób. W ten sam sposób Maya ogłosiła swoje zaręczyny z australijskim koszykarzem Benem Simmonsem. Aktorka opublikowała selfie, na którym nosi naszyjnik z wygrawerowaną liczbą 18. Para zaręczyła się tego dnia w grudniu 2021 roku. Jama zerwała związek ze swoim kochankiem w sierpniu 2022 roku.

Według przyjaciela Jamy i DiCaprio, są oni „w stałym kontakcie” i chodzą na randki w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu. Mimo to para nie ma ochoty przenosić swojego związku na wyższy poziom, ponieważ oboje właśnie opuścili wieloletnie związki.

Maya obnosiła się ze swoją opalenizną w wakacyjnych filmach. Prezenterka telewizyjna w bikini została porównana do Kim Kardashian.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet