„Piosenkarka zawsze chce wyglądać imponująco!” Rihanna z „puszystym” brzuchem poszła na spacer

Gwiazda Hollywood ogłosiła swoją drugą ciążę w lutym podczas własnego przemówienia. Rihanna w tym czasie była już w szóstym miesiącu.
Aby podkreślić swoją pozycję, piosenkarka ubrała się w swój ulubiony strój – obcisły garnitur. Fani zauważyli, że podczas swojej pierwszej ciąży Rihanna preferowała wyłącznie otwarte zdjęcia z naciskiem na brzuch.


Nic się nie zmieniło nawet teraz. Rihanna nadal stara się komponować wszystkie zdjęcia z naciskiem na zaokrąglony brzuch, ale jednocześnie wybiera wyjątkowo eleganckie i stylowe kreacje.


W jednym z nich amerykańska gwiazda została sfotografowana podczas spaceru. Rihanna miała na sobie puszysty brązowy top z odkrytym dekoltem i kieszonkami na brzuchu. Futro w kolorze piasku i niebieskie spodnie wyglądały jasno na piosenkarce. Duże złote kolczyki i naszyjnik stały się akcentem na zdjęciu, nadając mu bardziej wieczorowy wygląd.

Rihanna wyglądała bardzo efektownie, co wywołało same pozytywne emocje wśród fanów. To prawda, że ​​\u200b\u200bniektórzy nie rozumieli, dlaczego piosenkarka wybrała tak absurdalny top.


„Wygląda jak żelkowy miś”, „Bardzo dziwny wygląd”, „Po co znowu skupiać się na mojej ciąży, nie rozumiem”, „Rihanna jest taka piękna. Ciąża jej pasuje”, „Wizerunek jest tym, czego potrzebujesz, to tylko jakiś dziwny top” – skomentowali internauci uwolnienie hollywoodzkiej gwiazdy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: