„Pierwszy raz od dłuższego czasu spotykam się z kimś!” Wyjaśnienie Emily Ratajkowski po pocałunku z Harrym Stylesem

Życie osobiste Emily Ratajkowski było w ostatnich miesiącach przedmiotem zainteresowania mediów. Modelka i aktorka trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy zauważono ją całującą się z piosenkarzem Harrym Stylesem w Tokio, co wywołało kontrowersje ze względu na jej poprzedni związek z byłym partnerem Olivii Wilde.


W niedawnym wywiadzie dla Vogue Ratajkowski opowiedziała o swoim życiu osobistym, opisując jako „dziwne” to, że jej doświadczenia zostały upublicznione i poddane analizie.

Ujawniła, że ​​odeszła od poprzedniego związku z muzykiem Jeffem Magidem i obecnie spotyka się z kimś nowym, chociaż nie podała dalszych szczegółów.


Ratajkowski jest żonaty z producentem Sebastianem Bear-McClardem od 2018 roku, a para ma wspólnego syna. Jednak Bear-McClard został ostatnio oskarżony o molestowanie seksualne, co wywołało dalsze kontrowersje w parze.


Dopiero okaże się, jak ten ostatni skandal wpłynie na Ratajkowski i jej rodzinę, ale jasne jest, że jej życie osobiste nadal jest przedmiotem zainteresowania opinii publicznej i mediów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet