„Rodzina Adriano Celentano!”: Jak wyglądają dzieci słynnego aktora?

Celentano zawsze był oddany swojej żonie i dzieciom

Adriano Celentano jest powszechnie uznawany za utalentowanego aktora komediowego, a jego filmy i piosenki urzekają publiczność na całym świecie. Chociaż większość jego życia osobistego pozostaje prywatna, powszechnie wiadomo, że Celentano był oddany swojej żonie Claudii Mori, a ich udane małżeństwo jest świadectwem ich wzajemnego oddania. Para jest dumna z trójki dzieci: Rosity, Giacomo i Rosalind.

Rosita Celentano

Rosita Celentano, ich najstarsza córka, urodziła się w 1965 roku. Mimo że urodziła się w zapracowanych rodzicach, otrzymała miłość i troskę od swojej rodziny, a następnie kontynuowała własną karierę jako aktorka, muzyk i odnosząca sukcesy prezenterka telewizyjna. Jej sukces jest świadectwem jej własnego talentu i determinacji, ponieważ zdecydowała się podążać własną drogą w świecie, nie polegając na reputacji swoich słynnych rodziców.

Giacomo Celentano

Giacomo Celentano, ich syn, urodził się w 1966 roku. Podążał własną drogą i kontynuował karierę muzyczną, początkowo ukrywając swoją pasję przed ojcem, ponieważ Adriano chciał, aby jego dzieci wytyczyły własną drogę. Giacomo nagrał swój własny album pod pseudonimem Gabriel, ale musiał zrobić sobie przerwę od muzyki z powodu problemów zdrowotnych. Jednak dzięki pomocy żony udało mu się przezwyciężyć chorobę i wrócić do muzyki.

Rozalind Celentano

Rosalind Celentano, najmłodsza córka, urodziła się w 1968 roku. Postanowiła zbuntować się przeciwko ustalonym konwenansom i realizować własne pasje, idąc śladami ojca jako aktorka i piosenkarka. Otrzymała uznanie za swoją pracę w filmie, ale trafiła także na pierwsze strony gazet za swoją otwartość na temat swojej seksualności, ujawniając, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wywołało to poruszenie w mediach, ale Rosalind nadal skupia się na swoich artystycznych dążeniach i zaangażowaniu w życie na własnych warunkach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: