„Wyglądał jak dorosły w wieku 10 lat”: jak teraz wygląda” gigantyczna ” kobieta i kim jest jej mąż

Miejscowi lekarze nie rozumieli, na czym polega problem

Koszykarze płci męskiej mogą pozazdrościć wysokiej Brazylijce Alison Silva. Dziś wzrost 27-letniej młodej kobiety wynosi 7 stóp.

Dziewczynka była jeszcze w szkole, gdy jej rodzice zauważyli, że fenomenalnie szybko rośnie. W wieku 11 lat Alison miała 5 stóp wzrostu.

Miejscowi lekarze nie rozumieli, na czym polega problem, a rodzina nie miała pieniędzy na badania w drogich prywatnych klinikach. Kiedy jednak historia Alison trafiła do sieci, opinia publiczna zainteresowała się nią i pojawiły się osoby, które chciały jej pomóc.

Diagnoza wykazała, że ​​Alison ma łagodnego guza przysadki mózgowej, który powoduje wzrost jej ciała. Niestety guz okazał się nieoperacyjny, ale nie zagrażał życiu dziewczynki.

Alison nie miała wyboru, musiała nauczyć się żyć ze swoim ogromnym wzrostem. Z biegiem czasu dziewczyna była w stanie przezwyciężyć nastoletnie kompleksy. Nawiasem mówiąc, osobliwość Alison nie przeszkodziła jej w znalezieniu miłości i szczęścia.

Nawiasem mówiąc, mąż Alison jest daleki od niskiego mężczyzny, ale przy niej wydaje się niski. Nie przeszkadza to jednak parze żyć w miłości, harmonii i szczęściu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: