„Pochwaliła się swoim intymnym tatuażem: córka Madonny wystąpiła w efektownym przezroczystym kombinezonie”

26-letnia modelka była gościem honorowym na imprezie kolaboracyjnej H&M i Mugler. Wydarzenie odbyło się w Nowym Jorku i wzięło w nim udział kilka celebrytów, w tym Pamela Anderson, Chloe Sevigny, Neelam Gill i inni.

Lourdes zadebiutowała publicznie w odważnej kreacji, która nie pozostawiała miejsca na wyobraźnię. Córka Madonny podzieliła włosy w linii prostej i odpowiednio wygładziła kosmyki. Użyła dramatycznego makijażu, w tym grubych rzęs i bordowej kredki na ustach. Członek rodziny celebrytów przymierzył na jej ciele obcisły kombinezon utworzony z cienkich czarnych pasków materiału. Ubranie pokazywało tatuaż w okolicy bikini i ledwo zakrywało piersi dziewczyny.

Irina Shayk pokazała podobny look przygotowując się do pokazu mody dwa lata temu. Lourdes ukrywała swoją seksualność, zakładając na ramiona miękki czarny kardigan. Stylizację modelki uzupełniły sandały na szpilce.

Lourdes jest córką piosenkarki z jej związku z trenerem fitness Carlosem Leonem. Madonna utrzymywała serdeczny kontakt z ojcem dziewczynki. Artysta ma dwoje dzieci z reżyserem Guyem Ritchiem: 22-letniego Rocco i 17-letniego adopcyjnego syna Davida. Po rozwodzie gwiazda Krainy Lodu adoptowała trzy dziewczynki: Chifundo i bliźniaczki Stellę i Esther.

Fani rodziny gwiazd dziko dyskutują o wizerunku Lourdes. „Czuję się nawet nieswojo oglądając”, „Lourdes stara się przyćmić swoją matkę”, „Trudno zrozumieć, czy to pokaz mody, czy nagroda dla aktora filmów dla dorosłych?”, „Możesz pokazać postać w eleganckiej sukience”, – wyrazili użytkownicy.

Podczas gdy Lourdes była na pokazie mody, jej słynna matka była zajęta planowaniem trasy koncertowej. Madonna ujawniła materiał z próby. Zwycięzca Grammy miał na sobie kraciastą bluzkę, kabaretki i podarte dżinsy. Artystka stara się dbać o kolana, zakładając na próbę specjalne ochraniacze.

Gwiazda muzyki pop rozpuściła włosy i pokazała, jak wygląda bez doczepianych włosów. Madonna pozowała do zbliżenia z dwoma małymi kucykami. Piosenkarka właśnie przeszła operację plastyczną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: