„Kochankowie wyszli!” Kaia Gerber i Austin Butler namiętnie przytulili się na czerwonym dywanie

Odtwórca roli Elvisa Presleya w muzycznym dramacie biograficznym Baza Luhrmanna Elvis został w tym roku bez Oscara. Otrzymał jednak główną nagrodę w swoim życiu. Aktor i jego córka Cindy Crawford zaczęli spotykać się w grudniu 2021 roku i od tego czasu parę, z 10-letnią różnicą wieku, często widuje się razem.

Kaya i Austin pojawili się na ważnej imprezie – razem radośnie pozowali fotografom. Modelka zrobiła elegancki wizerunek. Miała na sobie szarą obcisłą sukienkę, która odsłaniała jej plecy. Strój idealnie prezentował się na wyrzeźbionej sylwetce kruchej dziewczyny.

Wybrana gwiazda wybrała szykowny czarny dwurzędowy smoking. Butler i Gerber nie próbowali ukrywać swoich uczuć: nie odrywali od siebie kochających oczu i przytulili się mocno przed wszystkimi. Jednak Kaya i Austin nie całowali się przed kamerą.


Sieć natychmiast zaczęła dyskutować o nowym wydaniu pary. „Niesamowicie piękna, młoda, szczęśliwa i wolna”, „Kaya wygląda wspaniale, ona i Austin są dla siebie idealni” oraz „Cudowna para, siwizna wcale nie wyblakła!” – napisali blogerzy.


Zeszłego lata Kaia Gerber błyszczała na Festiwalu Filmowym w Cannes. Modelka powtórzyła imponujący wizerunek swojej gwiazdy-matki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet