„Reklama zniknęła”: mała dziewczynka z „maską” na twarzy została wyleczona

Matka dziewczynki odczuwa ulgę, że najtrudniejsza część się skończyła

To małe dziecko nagle zyskało światową sławę, ale nie życzyłbyś takiej sławy swojemu przeciwnikowi. Luna Fenner urodziła się z rzadką chorobą skóry znaną jako znamię.


Okolice, które obejmowały praktycznie całą twarz dziewczyny wymagały leczenia. Amerykańscy eksperci doradzali przeprowadzenie 80 operacji, na które rodziców Luny nie było stać. Nie można było jednak tracić czasu, ponieważ istniało ryzyko, że plama przekształci się w guz nowotworowy, którego nie można było tolerować.


Właśnie w tym czasie nasza mała bohaterka dowiedziała się o rosyjskim chirurgu Pawle Popowie, który w przeciwieństwie do swoich zagranicznych kolegów zaoferował swoją pomoc i leczenie oszczędnie. Rodzice zgodzili się i pozostali w Rosji przez ponad dwa lata, w tym czasie przeprowadzono wiele operacji chirurgicznych.


Warto wspomnieć, że dziewczyna całkowicie usunęła już plamę, którą niektórzy nazwali „maską Batmana”. Oczywiście na buzi dziewczynki pozostaną blizny, ale po kilku kolejnych zabiegach będą niezauważalne.


Matka dziewczynki odczuwa ulgę, że najtrudniejsza część ma już za sobą, ale jedna myśl nie może jej wyjść z głowy. Pewnego dnia poszła do kościoła ze swoim dzieckiem, a inna dziewczyna zauważyła księżyc i zapytała matkę, co jest nie tak z dzieckiem. Jej matka nazwała to „potworem” i ostrzegła ją, by nie patrzyła na dziecko.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: