Gwiazda bez makijażu iw krótkich spodenkach: Charlize Theron zabrała córkę i syna do Disneylandu

47-letnia aktorka opiekuje się dwójką przybranych dzieci, 11-letnim Jacksonem i 7-letnim Jacksonem. Gwiazda „Szybkich i wściekłych” wzięła kilka dni wolnego od pracy, aby odwiedzić Anaheim z rodziną. Charlize, jej dzieci i przyjaciele zbadali główny element parku, pierwszy amerykański Disneyland.

Podczas wakacji mama dwójki dzieci pozwoliła sobie na relaks, rezygnując z makijażu i stylizacji. Theron zorganizował „szczerą” sesję zdjęciową z diabelskim młynem w tle. Aktorka miała na sobie jaskrawą bluzę z kapturem z nadrukiem z filmu animowanego „Król lew”, dżinsowe mini-szorty i zabawne uszy Kubusia Puchatka. Charlize zrobiła zbliżenie, ukazując jej nieskazitelną skórę. – Przywódca stada – powiedział żartobliwie Theron.

Laureatka Oscara przekazała aparat synowi i córce. Jackson i August szli w dużej, szczęśliwej grupie. Aktorka namalowała uśmiechniętą buzię w kształcie niebieskiego serduszka na twarzy jednego z dzieci.

Fani hollywoodzkiej gwiazdy rozmawiają o rzadkim rodzinnym zdjęciu. „Dosłownie cieszysz się z bycia mamą. Twoja córeczka jest już taka dorosła. Jak ten czas szybko leci”, „Jackson jest taki wysoki”, „Mama dała dzieciom tyle radości”, „Charlize, świetnie wyglądasz! Bycie aktywnym jest dobre dla ciebie”, „Jest piękna, kiedy się uśmiecha”, „Bardzo szczupła”, „Oszałamiający naturalny wygląd” — mówili użytkownicy.

Dziś celebrytka życzyła ikonie komiksu Carol Burnett wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Charlize udostępniła zdjęcie grupowe z jednego ze spotkań towarzyskich. Theron wszedł do pokoju z rozczochranymi lokami i kolorowym makijażem oczu. Legenda mody miała na sobie cytrynową suknię bez rękawów. Charlize uśmiechnęła się, siadając obok solenizanta. „Wszystkiego najlepszego, fajna szefowa”. Po tylu latach nadal jesteś w drużynie. Carol, kocham cię” – napisała aktorka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: