Wąski żakiet i mini szorty: 20-letnia Jenna Ortega uwiedziona smukłymi nogami w niecodziennej stylizacji

Po ogromnym sukcesie przebojowego serialu Wansday członkowie obsady stali się z dnia na dzień sensacją, katapultując ich do międzynarodowej sławy. W szczególności Jenna Ortega, która grała główną rolę w serialu, odnotowała dziesięciokrotny wzrost liczby obserwujących ją w mediach społecznościowych.
W rezultacie została zasypana zaproszeniami do różnych programów telewizyjnych, ceremonii wręczenia nagród i chodzenia po czerwonym dywanie. Jednak pomimo nagłego przypływu uwagi i sławy, 20-letnia aktorka poradziła sobie z tym wszystkim z wdziękiem i swobodą, nie wykazując żadnych oznak zmagania się z presją związaną z byciem w centrum uwagi.

Jenna Ortega nie tylko rozkoszuje się możliwością uczestniczenia w głośnych wydarzeniach i pokazach, ale ma również talent do przyciągania uwagi swoimi śmiałymi wyborami modowymi.Podczas niedawnej telekonferencji w Los Angeles w celu omówienia popularnego serialu telewizyjnego „Środa” aktorka oszołomiła widzów swoim całkowicie czarnym strojem. Połączyła ostry prążkowany blezer z krótkimi szortami i uzupełniła wygląd wysokimi sandałami na platformie, które podkreślały jej długie i szczupłe nogi.Podczas niedawnej telekonferencji w Los Angeles w celu omówienia popularnego serialu telewizyjnego „Środa” aktorka oszołomiła widzów swoim całkowicie czarnym strojem. Połączyła ostry prążkowany blezer z krótkimi szortami i uzupełniła wygląd wysokimi sandałami na platformie, które podkreślały jej długie i szczupłe nogi.
Odważna deklaracja mody wzbudziła podziw dla śmiałości i kreatywności Jenny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: