„Jest ich czterech!”: Siostry Czworaczki niedawno obchodziły swoje pierwsze urodziny

Kobieta zawsze marzyła o zostaniu matką, ale nigdy się tego nie spodziewała!

Caroline, Darcy, Alexis i Elisha urodzili się przedwcześnie w 30 tygodniu ciąży i trudno uwierzyć, że wszyscy zostali poczęci z jednego jaja. Naukowcy szacują, że zdarza się to tylko raz na 4000 lat. Justin i Christina poznali się w pubie 12 lat temu i pobrali się trzy lata później.

Oboje pragnęli mieć dzieci, ale stanęli przed problemami z płodnością. „Zawsze marzyłam o byciu matką” — mówi Christina. Dorastając w małej rodzinie, chciała mieć własne duże potomstwo. Gdy ich starania o zapłodnienie przedmałżeńskie okazały się daremne, zwrócili się ku zapłodnieniu in vitro.

Kiedy badanie wykazało, że spodziewają się trojaczków, byli zachwyceni. Byli jednak zaskoczeni, gdy profesor potwierdził, że faktycznie spodziewają się czworaczków. „Jest ich czterech!” wykrzyknął Justin po policzeniu uderzeń serca na monitorze. „W jednej chwili przeszedłem od braku dzieci do posiadania czwórki”.

Zanim miał dzieci, Justin pracował jako kierowca, podczas gdy Christina była pielęgniarką. Jednak Justin musiał rzucić pracę, aby zająć się dziećmi, ponieważ nie było ich stać na opiekunkę z jego dochodów. „Od teraz będę zmieniał pieluchy całej ekipie” – powiedział. Nie otrzymali pomocy rządowej, więc Christina planowała wrócić do pracy po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, ponieważ jej pensja była wyższa niż jej męża.

Christina wyraziła radość, że zupełnie obcy ludzie chcą dzielić ich szczęście.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: