„Wspieranie żony”: Chuck Norris poświęcił swoją karierę aktorską, podczas gdy jego żona walczyła o życie

Spędził miesiące śpiąc na kanapie, wspierając swoją żonę

Chuck Norris to dobrze znana postać w branży rozrywkowej, znana ze swoich umiejętności jako artysta sztuk walki, a także z pracy jako aktor, producent i scenarzysta. Jest również uznawany za silne małżeństwo z żoną, Geną O’Kelley.

Norris i O’Kelley poznali się w 1997 roku, kiedy zagrała małą rolę w serialu telewizyjnym, w którym grał. Zakochali się i pobrali rok później, pomimo znaczącej 23-letniej różnicy wieku. Razem mieli bliźniaki, a także dzieci z poprzednich związków.

Ich małżeństwo zostało wystawione na próbę w 2013 roku, kiedy O’Kelley doznał poważnych komplikacji medycznych po przejściu kilku badań MRI i obrazowania kontrastowego. Zastrzyki zawierające gadolin, metal ciężki o właściwościach magnetycznych, spowodowały u niej ból nerwowy, osłabienie mięśni i mgłę mózgową.

Norris zawiesił swoją karierę, aby opiekować się żoną, śpiąc na kanapie obok niej przez pięć miesięcy, podczas gdy ona pracowała nad powrotem do zdrowia. Mimo początkowych zapewnień lekarzy, że wszystko będzie dobrze, Norris zaczął podejrzewać, że coś jest nie tak iw końcu skontaktował się z lekarzem w Nevadzie.

Odkryto, że duża ilość gadolinu pozostała w ciele O’Kelley, co doprowadziło do jej przedłużającej się choroby. FDA wydała ostrzeżenie w 2007 roku o ryzyku związanym z gadolinem, ale O’Kelley nie należał do kategorii osób ze słabymi nerkami, które były bardziej zagrożone.

Norris i O’Kelley wykorzystują teraz swoją platformę do podnoszenia świadomości na temat potrzeby większej regulacji dotyczącej gadolinu. Norris zastanawiał się nad tym doświadczeniem, zauważając, że widok cierpienia żony był bezradny i był wdzięczny, że udało im się razem przez to przejść.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: