Bomba w białym kostiumie kąpielowym z wycięciem: Pamela Anderson nakręcona na dużej muszli przy basenie

Biznes Frankies Bikinis współpracuje z 55-letnią modelką. Znana osoba pojawiła się w reklamie marki. Zdjęcia kręcono obok basenu. Matka dwójki dzieci była ubrana w biały jednoczęściowy kostium kąpielowy z głębokim dekoltem. Pamela leżała na półskorupie odsłaniając smukły brzuch.

Francesca Aiello, projektantka z Kalifornii, przyznała, że ​​aktorka zrobiła na niej wrażenie. „Naprawdę nie mogę znaleźć słów, aby wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pracowali nad tym projektem, Pameli, która wkurza Andersona”. Znając Pam, trzeba ją uwielbiać. „Poznaliśmy się, kiedy byłem dzieckiem w naszym małym miasteczku na plaży (gdzie dorastałem z jej synami) i był to prawdziwy moment zatoczenia koła dla nas dwojga” – wyjaśnił właściciel marki.

Aktorka została następnie sfotografowana na plaży w Paradise Cove w Malibu, gdzie smieszkał od lat z jej synami. Symbol seksu pozuje na piasku dla Sports Illustrated Swimsuit. Zapytana o swoją pracę z Francescą, Pamela stwierdziła, że ​​jej życzenie się spełniło. Bikini zajęło im miesiące. Anderson przyznała, że ​​nie jest dobra w dotrzymywaniu tajemnic i trudno jej było nie rozmawiać z Aiello o swojej pracy.

„Po długim roku mogę ci opowiedzieć o wszystkich moich ulubionych pomysłach i sztuczkach rzemieślniczych. To wszystko jest pomieszane z moją współpracą w kostiumach kąpielowych. Spełnione marzenie – a kto może to zrobić lepiej niż najsłodsza dziewczyna. Dorastała na moich oczach razem z moimi chłopcami – nasza historia jest autentyczna i niepowtarzalna. Surowe, zabawne i ponadczasowe – zapewniła mnie Pamela.

Przymierzyła też biało-żółty kostium kąpielowy, czepek i welon, zaplotła włosy i poprawiła kąty włosów. Fani Pameli zostawili jej komplementy.

„Gratulacje, mamusiu!”, „Zasługujesz tylko na niesamowite rzeczy! Dzięki za inspirację!”, „Jak zachować urodę? Wyglądasz niesamowicie i też chcę robić to, co robisz”, „Jak ona wciąż wygląda tak dobrze?”, „Szczerze, Pam Anderson wynalazła stroje kąpielowe”, „Cóż, w końcu! Jeśli jest ktoś, kto powinien mieć linię strojów kąpielowych, to jesteś ty”, „Pam, wyglądasz niesamowicie. Twoja skóra jest miękka, napięta, elastyczna, a żółty kostium kąpielowy jest niesamowity!” – skomentował obserwujący.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet