„Charles podjął decyzję”: jak wyglądała Królowa Camilla w młodości

Król zdradził z nią księżną Dianę

Mówią, że to Karol był niewierny w małżeństwie, które „uwolniło” młodą księżniczkę. Później rodzina królewska oskarżyła Dianę o niewierność. Wiele osób nie pamięta teraz, jak 75-letnia Camilla wyglądała w młodości.

Camilla Rosemary Shand przeszła drogę od „rozwódki” do królowej Wielkiej Brytanii. Wielu poddanych prywatnie gardzi arystokracją, obwiniając ją za rozpad małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola. Według plotek Charles i Camilla mają ze sobą długą historię.

Według legendy to niewierność Karola w małżeństwie „wyzwoliła” młodą księżniczkę. Diana została później oskarżona o niewierność przez rodzinę królewską. Wiele osób może nie pamiętać 75-letniej Camilli, kiedy była młodsza.

„Czy Charles naprawdę zdradził Dianę z tą kobietą?”, „Co za brzydka kobieta”, „Nie rozumiem, co Charles widział w Camilli?”, „Jak mógł wymienić Dianę na tę kobietę?”

„Była po prostu uległa i wygodna, w przeciwieństwie do Diany”. „Diana nie pasowała do tej rodziny” – czytam pod zdjęciem młodej królowej Wielkiej Brytanii. Co sądzicie o archiwalnych zdjęciach Camille?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: