Lata nie mają nad nią władzy. Pamela Anderson w białym kostiumie kąpielowym z wycięciem na dużej muszli przy basenie

Leni 4 maja obchodziła swoje 19 urodziny. Zaplanowała dzień wolny, który miała spędzić z jubilatką. Heidi i jej córka po raz pierwszy wybrały się na zakupy w zachodniej części Manhattanu.

49-letnia supermodelka ubrała się na rodzinne wyjście. Klum Sr. ubrany w czarny T-shirt, welurową kurtkę i beżową czapkę caracool. Córka aktorki była ubrana w czarną bluzę i skórzaną kurtkę. Leni i Heidi nosiły ciemne okulary, aby ukryć twarze.

Była modelka Victoria’s Secret pozowała z córką. Na tętniącej życiem ulicy Nowego Jorku modelki zrobiły zbliżenie. Wydawali się być zadowoleni i spokojni.

Na cześć święta matka wielu dzieci pozwoliła dziewczynce złamać zakaz spożywania alkoholu aż do dorosłości. Heidi i Leni wypiły po plastikowych kubkach napoju przypominającego szampana. „Dzień Leniego Kluma. Urodzony w Wielkim Jabłku 19 lat temu” – napisał Klum Sr. Gospodarz America’s Got Talent dołączył do posta hashtag: „Czas leci, kiedy się dobrze bawisz”.

Tort urodzinowy z inicjałami Leni już na nią czekał, kiedy wróciła do domu. Klum Jr. przebrał się w bardziej odświętny kostium. Modelka z wybiegu miała na sobie biały kombinezon z odkrytymi ramionami i ogromny złoty łańcuszek na szyi. Z różowymi balonami w dłoniach córka modelki pozowała przy świątecznym stole.

Dziecko Heidi Klum z włoskim potentatem Flavio Briatore to Leni. Supermodelka zakończyła związek z ojcem dziewczynki jeszcze przed jej urodzeniem. Klum i artysta Seal mają troje dzieci: 17-letniego Henry’ego, 16-letniego Johana i 13-letniego Lou.

Heidi bardzo troszczy się o swoją najstarszą córkę. Wybieg i błyszcząca sensacja współpracowały z Leni przy wielu zdjęciach modowych. Klum właśnie została twarzą reklamy marki Intimissimi. Żona i pasierbica artysty Toma Kaulitza przymierzyły koronkowe komplety bielizny.

Sesja zdjęciowa wywołała silną reakcję opinii publicznej. Wiele osób uznało ujęcia za nieodpowiednie. „To bardzo dziwne widzieć matkę i córkę w odkrywczych strojach”, „Mama próbuje rywalizować z córką?”, „Nie pokazałabym córki z tak odkrywczej strony” – komentowali fani. Inni nazywali to „nepotyzmem”, „zawstydzeniem” i „hańbą”.

Leni natomiast nie odpowiada na krytykę. Jest zaszczycona, że ​​może pracować na tej samej platformie co jej utalentowana matka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: