„Nie tak stylowa, jak się wydaje”: partner życiowy Roberta De Niro został zauważony przez paparazzi

Wiele osób było nawet zszokowanych jej rozczochranym wyglądem

Wiek to tylko liczba w paszporcie” – tę prawdę udowodnił niedawno Robert De Niro. Hollywoodzki aktor skończy 80 lat w sierpniu 2023 roku. Ale to nie powstrzymało go od zostania rodzicem; jego kochanka Tiffany Chen urodziła nowonarodzonego chłopca gwiazdy.

W nowym wywiadzie De Niro podzielił się radosną nowiną. Reporter zapytał go o jego doświadczenia jako rodzica sześciorga dzieci. A gwiazdor „Ojca chrzestnego” zdradził, że ma nie sześcioro, a siedmioro dzieci – niedawno został po raz drugi ojcem. Potem ujawnił, że naprawdę tego chciał i że ciąża została zaaranżowana.

Mimo że nie ujawniono ani płci, ani imienia dziecka, ojca wielu dzieci, imię matki jest jasne – jest to dziewczyna aktora, Tiffany Chen, z którą spotyka się od około dwóch lat. lata. Latem 2021 roku po raz pierwszy widziano ich razem.

Chen jest nauczycielem sztuk walki. Po raz pierwszy spotkali się na planie „Stażysty” w 2015 roku, kiedy Chen uczył tai chi De Niro i Anne Hathaway.

Tiffany Chen jest córką Williama Chena, znanego instruktora yang tai chi, który ma setki uczniów na całym świecie. Od dziecka idzie w ślady ojca. De Niro wkrótce przedstawił swoją ukochaną szóstce dzieci z poprzedniego związku, a także znajomym. Ci, nawiasem mówiąc, uwielbiali Tiffany.

Na przykład Kim Cattrall (Samantha z „Seksu w wielkim mieście”) powiedziała: „Jest bardzo spokojną osobą, uwielbia spędzać czas z rodziną i cieszę się z jego szczęścia. Niech Bóg go błogosławi, jego drugą połówkę. Tiffany jest taką piękną kobietą. Przyszła pewnego dnia na plan i oglądała zdjęcia, była wspaniała i słodka”.

Najbardziej intrygującym aspektem jest to, że możemy jedynie spekulować na temat wieku Chena – nawet najbardziej pracowici dziennikarze nie odkryli jeszcze prawdziwej postaci. Według ograniczonych danych w publicznie dostępnej biografii De Niro, wygrała słynny turniej sztuk walki w 1994 roku. Miała wtedy 16 lat. Tiffany ma teraz 45 lub 46 lat, co stanowi ogromną różnicę wieku.

Z drugiej strony Tiffany wydaje się jeszcze starsza, czy to z powodu ciąży, czy pogardy dla uroku. Jest to niezwykłe dla orientalnych dam, które zwykle zachowują swoją urodę i młodość aż do emerytury.

Tiffany została sfotografowana na spacerze przez paparazzi i tak właśnie wygląda. Wiele osób było nawet przerażonych nieporządnym wyglądem oraz przestarzałymi i bezkształtnymi ubraniami. Szczerze mówiąc, De Niro nie jest tym samym hollywoodzkim macho, który podbił serca wszystkich. Pamiętaj, że celebryci coraz częściej zostają ojcami w zaawansowanym wieku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet